Бетіс — Атлетик — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-25 19:17 25 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і ... Бетіс — Атлетик — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Атлетик (Більбао).

Бетис - Атлетик - 3:1. Чемпионат Испании, 26-й тур. Обзор матча, статистикаБетис - Атлетик - 3:1. Чемпионат Испании, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 26-й тур

Бетіс (Севілья) — Атлетик (Більбао) — 3:1 (2:1)
Голи: Авіла (13), Юрі Берчіче (38), Джонні (67) — Горка Гурузета (45+7)

Попередження: Авіла (30), Юрій Берчіче (32), Nico Williams (40), Nico Williams (40), Беренгер (41), Деніел Вівіан (47), I. Гарсія де Альбеніс (59)

Огляд матчу Бетіс — Атлетик:

У захопливому матчі Ла Ліги між командами «Реал Бетіс» та «Атлетік» на стадіоні «Беніто Вільямарін» на вболівальників чекало захопливе видовище. У перерві рахунок був 2:1 на користь «Реал Бетіса», а до кінця матчу господарі поля здобули перемогу з рахунком 3:1. Перший гол у матчі відбувся на 13-й хвилині, коли гравець «Реал Бетіса» К. Авіла ударом головою вивів свою команду вперед. Після цього послідувала серія жовтих карток: Авіла з «Реал Бетіса» і Ю. Берчіче з «Атлетик Клуж» отримали попередження. Невдачі Берчіче продовжилися, коли на 38-й хвилині він забив власний гол, ще більше збільшивши перевагу «Реал Бетіса».

Н. Вільямс з «Атлетик Клубу» отримав дві жовті картки поспіль, що призвело до червоної картки на 40-й хвилині, залишивши команду в чисельній меншості. Попри цю невдачу, «Атлетик» зумів відігратися перед самою перервою завдяки голу Г. Гурузети. У другому таймі відбулося більше замін і карток, і обидві команди продовжили добиватися свого. Перемогу «Реал Бетіс» оформив на 67-й хвилині, коли Джонні влучив у сітку воріт. Господарі втримали перевагу до фінального свистка, завоювавши всі три очки у впертій боротьбі. Загалом, це був захопливий матч із великою кількістю подій і драматизму для вболівальників. «Реал Бетіс» буде задоволений своєю грою і трьома очками, а «Атлетік» постарається перегрупуватися і відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Бетіс, Атлетік — Барселона.