ПСЖ — Ренн — 1:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-25 20:03 25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і ... ПСЖ — Ренн — 1:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Ренн (Франція).

ПСЖ - Ренн - 1:1. Чемпионат Франции, 23-й тур. Обзор матча, статистикаПСЖ - Ренн - 1:1. Чемпионат Франции, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 23-й тур

ПСЖ (Париж) — Ренн (Франція) — 1:1 (0:1)
Голи: Гонсалу Рамос (90+7) — Гуїрі (33)

Попередження: Дезіре Дуе (48), Хакімі (54), Л. Ернандес (70), Гонсалу Рамос (87), Руїс (89), Л. Блас (90+2), L. Беральдо (90+4), Манданда (90+6)

Огляд матчу ПСЖ — Ренн:

У захопливому матчі між командами «Парі Сен-Жермен» і «Ренн» на стадіоні «Парк де Пренс» у рамках Ліги 1 на вболівальників чекало захопливе видовище. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Ренна», але завдяки пенальті на 90-й хвилині «Парі Сен-Жермен» зрівняв рахунок, зробивши його 1:1 до перерви. Перший гол у матчі відбувся на 33-й хвилині, коли А. Гуірі з «Ренна» влучив у сітку воріт. Це дало «Ренну» перевагу, яку він утримував до початку другого тайму. Намагаючись переломити хід матчу, «Парі Сен-Жермен» зробив першу заміну в перерві, випустивши Лі Кан-Іна замість М. Асенсіо. Обидві команди отримали жовті картки протягом усього матчу: Д. Дуе з «Ренна» та А. Хакімі з «Парі Сен-Жермен» — на 48-й і 54-й хвилинах відповідно.

У другому таймі в матчі стався шквал замін, і на 65-й хвилині у складі «Парі Сен-Жермен» з’явився зірковий гравець К. Мбаппе. У драматичному повороті подій «Парі Сен-Жермен» було призначено пенальті на останніх хвилинах матчу. Г. Рамос вийшов на заміну і успішно реалізував пенальті, тим самим рятуючи очко для своєї команди. Матч закінчився внічию 1:1, на розчарування «Ренна», який лідирував протягом більшої частини гри. Загалом це була запекла боротьба між «Парі Сен-Жермен» і «Ренном», обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність на полі. Вболівальники стали свідками напруженого та конкурентного матчу, який у підсумку завершився внічию. Гравці проявили мужність і рішучість, залишивши глядачів у передчутті наступного матчу між цими двома грізними командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монако — ПСЖ, Ренн — Лор’ян.