Лас-Пальмас — Осасуна — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-25 21:31 25 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і ... Лас-Пальмас — Осасуна — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і Осасуна (Памплона).

Лас-Пальмас - Осасуна - 1:1. Чемпионат Испании, 26-й тур. Обзор матча, статистикаЛас-Пальмас - Осасуна - 1:1. Чемпионат Испании, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 26-й тур

Лас-Пальмас (Іспанія) — Осасуна (Памплона) — 1:1 (0:0)
Голи: Кір’ян (52) — Унаї Гарсія (49)

Предупредження: Монкайола (45), Алекс Суарес (49)

Огляд матчу Лас-Пальмас — Осасуна:

У напруженому матчі Ла Ліги між «Лас-Пальмасом» і «Осасуною» на «Естадіо де Гран-Канарія» обидві команди зіграли внічию 1:1. Перший тайм закінчився в глухому куті: обидві команди не змогли забити, незважаючи на кілька гольових моментів. У другому таймі обидві команди стали більш атакувальними, і «Лас-Пальмас» нарешті вийшов із глухого кута завдяки голу нападника, який вийшов на заміну. Гол був забитий після добре виконаного пасу, внаслідок якого захист «Осасуни» був змушений відбивати м’яч.

Гравець «Лас-Пальмаса», який вийшов на заміну, не схибив у завершенні і вивів свою команду вперед. Однак «Осасуна» відбилася і зуміла зрівняти рахунок, забивши свій гол. Це був напружений поєдинок, у якому обидві команди демонстрували рішучість і стійкість протягом усього матчу. Уболівальники побачили захопливий футбол, у якому було багато подій і драматизму. Загалом, це було заслужене очко для обох команд, які продемонстрували свою якість і бойовий дух на полі. Нічия зберігає обом командам шанси на вищу сходинку в турнірній таблиці Ла Ліги, оскільки вони продовжують боротьбу в одній із найконкурентніших ліг світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гетафе — Лас-Пальмас, Осасуна — Алавес.