Олександрія — Шахтар — 0:0. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-26 17:19 26 лютого відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія і Шахтар ... Олександрія — Шахтар — 0:0. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія і Шахтар (Донецьк).

Александрия - Шахтер - 0:0. Чемпионат Украины, 18-й тур. Обзор матча, статистикаАлександрия - Шахтер - 0:0. Чемпионат Украины, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 18-й тур

Олександрія (Олександрія) — Шахтар (Донецьк) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Кевін (24), Д. Криськів (50)

Огляд матчу Олександрія — Шахтар:

У матчі Прем’єр-ліги між «Олександрією» і донецьким «Шахтарем» обидві команди наполегливо билися, але в підсумку так і не змогли забити у ворота суперника, що призвело до безгольової нічиєї. Матч проходив на стадіоні «КСК Ніка», де вболівальники з нетерпінням чекали на захопливий футбол. У першому таймі відбулося кілька подій: було показано дві жовті картки. Футболіст «Олександрії» М. Феррейра отримав попередження на 22-й хвилині, а гравець донецького «Шахтаря» Кевін — на 24-й. Незважаючи на кілька вірних моментів з обох сторін, рахунок у перерві так і залишився 0:0. У другому таймі донецький «Шахтар» зробив кілька замін, намагаючись вийти з глухого кута. На 35-й хвилині замість М. Шведа вийшов О. Зубков, на 46-й хвилині Егінальдо замінив Д. Сікана, а на 55-й хвилині Д. Криськів звільнив місце для Т. Степаненка. Крім того, Кевін був замінений на Л. Траоре на 55-й хвилині.

У складі «Олександрії» також відбулися зміни: К. Ковалець вийшов замість О. Бєляєва на 67-й хвилині, А. Шулянський замінив Геовані на тій самій хвилині, а А. Кулаков замінив Де на 72-й хвилині. Незважаючи на заміни, жодна з команд не змогла домогтися успіху, і матч так і закінчився в глухому куті. Напруга наростала по ходу матчу, і на 65-й хвилині жовту картку отримав гравець «Олександрії» О. Мартинюк. На 82-й хвилині арбітр показав ще одну жовту картку господарям поля, хоча ім’я гравця в протоколі матчу не вказано. Загалом обидві команди доклали максимум зусиль, але жодна з них не змогла домогтися переможного голу. Нічия означала, що і «Олександрія», і донецький «Шахтар» візьмуть по одному очку, зберігши свої позиції в турнірній таблиці без змін. Незважаючи на відсутність голів, матч вийшов напруженим і наполегливим, і до самого фінального свистка вболівальники були в напрузі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Олександрія — Зоря, Шахтар — Кривбас.