Фіорентина — Лаціо — 2:1. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-26 23:44 26 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і ... Фіорентина — Лаціо — 2:1. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Лаціо (Рим).

Фиорентина - Лацио - 2:1. Чемпионат Италии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаФиорентина - Лацио - 2:1. Чемпионат Италии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 26-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Лаціо (Рим) — 2:1 (0:1)
Голи: M. Kayode (61), Г. Бонавентура (69) — Луїс Альберто (45)

Предупредження: Гендузі (67), Весіно (88)

Огляд матчу Фіорентина — Лаціо:

У захопливому матчі Серії А між «Фіорентиною» та «Лаціо» на стадіоні «Артеміо Франкі» на вболівальників чекала захоплива гра, в якій було багато подій і драматизму на полі. У перерві рахунок був на користь «Лаціо» — 1:0 завдяки голу Луїса Альберто перед самою перервою. Однак у другому таймі «Фіорентина» дала відсіч, і М. Кайоде забив гол на 61-й хвилині, піднявши на ноги натовп уболівальників. На 69-й хвилині Г. Бонавентура забив гол і вивів свою команду вперед. Лаціо спробував відігратися, але їхніх зусиль виявилося недостатньо, і «Фіорентина» здобула перемогу з рахунком 2:1.

Матч не обійшовся без спірних моментів: промах Н. Гонсалеса з пенальті у ворота «Фіорентини» і жовта картка М. Гуендузі з «Лаціо». Обидві команди провели кілька замін протягом матчу: Г. Ісаксен, А. Марушич і Д. Катальді, а «Фіорентина» випустила на поле Л. Бельтрана, Р. Соттіла та А. Белотті. У підсумку «Фіорентині» вдалося здобути перемогу і набрати три цінні очки в турнірній таблиці Серії А, а «Лаціо» належить перегрупуватися і зосередитися на наступному матчі. Уболівальники на «Стадіо Артеміо Франкі» стали свідками захопливого поєдинку, який продемонстрував талант і конкурентоспроможність обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Фіорентина, Лаціо — Мілан.