Вест Гем — Брентфорд — 4:2. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-26 23:57 26 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Брентфорд — 4:2. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Брентфорд (Англія).

Вест Хэм - Брентфорд - 4:2. Чемпионат Англии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Брентфорд - 4:2. Чемпионат Англии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Вест Гем (Лондон) — Брентфорд (Англія) — 4:2 (2:1)
Голи: Боуен (5), Боуен (7), Боуен (63), Емерсон Палміері (69) — Н. Мопе (13), Йоан Вісса (82)

Предупредження: Регілон (23), Йоргенсен (52), Е. Альварес (89)

Огляд матчу Вест Гем — Брентфорд:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні в Лондоні «Вест Гем» здобув перемогу над «Брентфордом» із підсумковим рахунком 4:2. Рахунок у перерві матчу — 2:1 на користь «Вест Гема». Матч розпочався з потужного удару, коли гравець «Вест Гема» Дж. Боуен двічі вразив ворота суперника на 5-й і 7-й хвилинах, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Однак «Брентфорд» відбився, і на 13-й хвилині Н. Мопай забив гол, скоротивши відставання. У першому таймі було кілька гострих моментів: на 23-й хвилині жовту картку отримав гравець «Брентфорда» С. Регуйлон, а на 52-й хвилині — Занка.

У другому таймі гра набула цікавого оберту: «Вест Гем» продовжив атакувати: Дж. Боуен оформив хет-трик на 63-й хвилині, а Емерсон збільшив перевагу на 69-й хвилині. У спробі переломити хід матчу «Брентфорд» зробив кілька замін: Б. Мі, Н. Коллінз, Й. Вісса, М. Рорслев Расмуссен, Ф. Оньєка і В. Янельт вийшли на поле. Незважаючи на всі їхні зусилля, «Вест Гему» не вдалося зупинити гру, і він продовжував домінувати. На 82-й хвилині «Брентфорд» зумів відігратися, коли Й. Віссе вдалося влучити у площину воріт, але було вже надто пізно. В останні хвилини гри гравець «Вест Гема» Е. Альварес отримав жовту картку, що додало драматизму на полі. Після фінального свистка «Вест Гем» здобув перемогу над «Брентфордом» із рахунком 4:2. Лондонський стадіон став свідком захопливого футболу, в якому обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість протягом усього матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Евертон — Вест Гем, Брентфорд — Челсі.