Інтер — Аталанта — 4:0. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-28 23:40 28 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і ... Інтер — Аталанта — 4:0. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

28 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Аталанта (Бергамо).

Интер - Аталанта - 4:0. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаИнтер - Аталанта - 4:0. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 21-й тур

Інтер (Мілан) — Аталанта (Бергамо) — 4:0 (2:0)
Голи: Маттео Дарміан (26), Lautaro Martínez (45+1), Дімарко (54), Фраттезі (72)

Попередження: Маттео Дарміан (23), Едерсон (45), Джимсіті (53), І. Хієн (65), Баккер (71), Алессандро Бастоні (76), Туре (90)

Огляд матчу Інтер — Аталанта:

У захопливому матчі Серії А між «Інтером» та «Аталантою» на стадіоні «Джузеппе Меацца» «Інтер» здобув впевнену перемогу з рахунком 4:0. Перший тайм розпочався з насиченої подіями 11-ї хвилини, коли «Аталанта» вирішила, що повела в рахунку, але гол було скасовано через гандбол К. Де Кетеляре. На 26-й хвилині «Інтер» вирвався вперед завдяки голу М. Дарміана. Перед самою перервою Л. Мартінес збільшив перевагу «Інтера», забивши ще один гол, і на перерву «Інтер» пішов із рахунком 2:0.

Другий тайм став ще активнішим: на 53-й хвилині «Аталанта» отримала жовту картку, а незабаром після цього «Інтер» пропустив із пенальті. Однак «Інтер» не здавався і продовжив домінувати, забивши гол від Ф. Дімарко на 54-й хвилині. «Аталанта» провела кілька замін, намагаючись переломити хід матчу, але «Інтер» продовжував контролювати ситуацію. На 72-й хвилині «Інтер» збільшив свою перевагу, забивши гол Д. Фраттезі. Попри всі зусилля «Аталанти», вони так і не змогли забити. Матч завершився впевненою перемогою «Інтера» з рахунком 4:0. Загалом, це був сильний виступ «Інтера», який продемонстрував свою майстерність в атаці та надійність в обороні. У майбутніх матчах Серії А «Аталанта» намагатиметься перебудуватися і оговтатися від цієї поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Дженоа, Аталанта — Болонья.