У суботу, 2 березня, на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського відбудеться матч 19 туру чемпіонату України, в якому «Динамо» прийматиме «Чорноморець».
![](/media/posts/2024/02/29/111_dynamo.kiev.ua_111_3.jpg)
Як відомо, «Динамо» отримало дозвіл на проведення матчів із глядачами від міської військової адміністрації, тож вперше після тривалої перерви домашній матч «біло-синіх» зможуть відвідати вболівальники. Згідно з дозволом, на трибуни буде допущено 1800 глядачів.
Укриття на випадок повітряної тривоги буде обладнане на території стадіону, під паркінгом. Воно матиме усе необхідне — питну воду, санвузли і т. д.
Футбольний клуб «Динамо» з нетерпінням чекає на зустріч з уболівальниками на трибунах та матчу, який пройде у справді домашній атмосфері! До зустрічі на стадіоні!
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости