Лаціо — Мілан — 0:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-01 23:44 1 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і ... Лаціо — Мілан — 0:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

1 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Мілан (Італія).

Лацио - Милан - 0:1. Чемпионат Италии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаЛацио - Милан - 0:1. Чемпионат Италии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 27-й тур

Лаціо (Рим) — Мілан (Італія) — 0:1 (0:0)
Голи: Окафор (88)

Предупредження: M. Саррі (22), Luca Pellegrini (50), Luca Pellegrini (57), Романьолі (58), Флоренці (61), Адлі (70), Іммобіле (77), Маттео Габбіа (80), Ернандес (84), Хюсай (90), Леао (90+5), Пулішич (90+7)

Огляд матчу Лаціо — Мілан:

У довгоочікуваному матчі Серії А «Лаціо» приймав «Мілан» на «Стадіо Олімпіко». Перший тайм закінчився в глухому куті, обидві команди не змогли переломити ситуацію, внаслідок чого рахунок у перерві склав 0:0. Другий тайм став більш активним: гравці обох команд отримали шквал жовтих карток. На 57-й хвилині гравець «Лаціо» Л. Пеллегріні отримав дві жовті картки поспіль, що призвело до червоної картки і залишило його команду в 10 осіб до кінця матчу. А. Флоренці з «Мілана» також отримав жовту картку на 61-й хвилині.

У матчі відбулося кілька замін у складі обох команд, і «Мілан» здійснив тактичні зміни, щоб спробувати здобути таку необхідну перемогу. На 88-й хвилині Н. Окафор забив єдиний гол у матчі, подарувавши «Мілану» перевагу і забезпечивши перемогу. Матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «Мілана». У напруженому матчі не обійшлося без драми: А. Марушич і М. Гуендузі з «Лаціо» отримали червоні картки в компенсований час. Незважаючи на всі зусилля, «Лаціо» так і не зміг зрівняти рахунок, подарувавши «Мілану» всі три очки в матчі Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Удінезе, Мілан — Емполі.