Сельта — Альмерія — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 00:00 1 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і ... Сельта — Альмерія — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

1 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і Альмерія (Іспанія).

Сельта - Альмерия - 1:0. Чемпионат Испании, 27-й тур. Обзор матча, статистикаСельта - Альмерия - 1:0. Чемпионат Испании, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур

Сельта (Віго) — Альмерія (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Мінгеза (73)

Предупредження: М. Санчес (72)

Огляд матчу Сельта — Альмерія:

У спекотному матчі Ла Ліги між командами «Сельта Віго» та «Альмерія» на стадіоні «Абанка-Балаідос» на вболівальників чекала напружена боротьба, що завершилася перемогою господарів із рахунком 1:0. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, але не обійшлося і без подій. На 21-й хвилині «Сельта Віго», здавалося, повела в рахунку завдяки голу Ж. Бамби, але гол було скасовано через офсайд. Перед самою перервою «Альмерія» також зробила заміну, замінивши Лео Баптистао на Л. Ромеро. У другому таймі розігралася ще більша драма: на 65-й хвилині «Альмерія» залишилася вдесятьох після того, як Б. Ланга отримав червону картку.

Ця невдача дорого обійшлася «Альмерії», оскільки «Сельта Віго» скористалася своєю чисельною перевагою на 73-й хвилині, забивши гол від О. Мінгези. У міру продовження матчу загострювалася обстановка, і гравці обох команд отримували жовті картки. «Альмерія» зробила кілька відчайдушних спроб зрівняти рахунок, зробивши кілька швидких замін, але так і не змогла пробити оборону «Сельти Віго». У підсумку «Сельта Віго» втримала свою перевагу і завоювала всі три очки, на радість своїх уболівальників. Можливо, матч і був малорезультативним, але він був дуже напруженим і драматичним, що зробило його незабутнім у сезоні Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал — Сельта, Альмерія — Севілья.