Удінезе — Салернітана — 1:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 17:55 2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Салернітана — 1:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Салернітана (Італія).

Удинезе - Салернитана - 1:1. Чемпионат Италии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаУдинезе - Салернитана - 1:1. Чемпионат Италии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 27-й тур

Удінезе (Італія) — Салернітана (Італія) — 1:1 (1:1)
Голи: H. Kamara (45+3) — L. Tchaouna (10)

Попередження: Ебоселе (16), M. Пайєро (36), L. Giannetti (47), J. Феррейра (47), M. Пеллегріно (51), Ебоселе (66)

Огляд матчу Удінезе — Салернітана:

У напруженому матчі Серії А «Удінезе» зустрівся з «Салернітаною» на стадіоні «Блюенерджі». Рахунок у перерві був 1:1, обидві команди продемонстрували свої атакувальні здібності на початку матчу. У підсумку рахунок так і залишився 1:1, оскільки в другому таймі жодна з команд не змогла переломити ситуацію. Матч почався з того, що «Салернітана» вийшла вперед на 10-й хвилині завдяки голу Л. Чауни. Перед самою перервою «Удінезе» швидко відповів, і Х. Камара на 45-й хвилині зрівняв рахунок. У першому таймі жовті картки отримали гравці «Удінезе» Ф. Ебоселе та М. Пайєро, а М. Пеллегріно із «Салернітани» також потрапив до суддівської книги. Другий тайм пройшов в інтенсивному ключі, жовті картки отримали гравці «Удінезе» Л. Джаннетті та Ж. Феррейра.

На 66-й хвилині «Удінезе» зазнав невдачі, коли червону картку отримав Ф. Ебоселе, який залишився вдесятьох. Незважаючи на невдачу, «Удінезе» стійко оборонявся і здобув очко. У другому таймі обидві команди зробили заміни, щоб спробувати знайти переможний гол. «Удінезе» випустив К. Ехізібуе замість М. Пайєро, а «Салернітана» ввела в гру С. Вайсмана, К. Маноласа і Л. Кулібалі замість К. Іквуемесі, Т. Пасалідіса та І. Гоміса відповідно. У складі «Салернітани» також з’явилися Г. Маджоре та А. Дзанолі, які замінили М. Леговскі та Ж. Самбіа. Наприкінці матчу гравець «Удінезе» Валаче отримав жовту картку, а Х. Камара був замінений на Ж. Земуру. Земуру. Попри те, що обидві команди прагнули перемоги, матч закінчився внічию 1:1. Загалом, це була цікава і наполеглива зустріч між «Удінезе» і «Салернітаною», обидві команди продемонстрували свою рішучість домогтися позитивного результату.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Удінезе, Кальярі — Салернітана.