Дармштадт — Аугсбург — 0:6. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 18:21 2 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і ... Дармштадт — Аугсбург — 0:6. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і Аугсбург (Німеччина).

Дармштадт - Аугсбург - 0:6. Чемпионат Германии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаДармштадт - Аугсбург - 0:6. Чемпионат Германии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 24-й тур

Дармштадт (Німеччина) — Аугсбург (Німеччина) — 0:6 (0:5)
Голи: P. Tietz (2), Ф. Дженсен (12), Демірович (20), Рубен Варгас (25), Демірович (29), P. Tietz (84)

Предупредження: J. Мюллер (17), E. Karic (45+1)

Огляд матчу Дармштадт — Аугсбург:

В односторонньому матчі Бундесліги між командами SV Darmstadt 98 і ФК «Аугсбург» на стадіоні Merck-Stadion am Böllenfalltor команда гостей повністю домінувала в грі, що призвело до підсумкового рахунку 0:6 на їхню користь. Матч розпочався зі швидкого голу ФК «Аугсбург» уже через 2 хвилини після початку гри, коли П. Тіц опинився у воротах. Голи від Ф. Єнсена на 12-й хвилині, Е. Деміровича на 20-й хвилині, Р. Варгаса на 25-й хвилині та ще один гол від Е. Деміровича на 29-й хвилині забезпечили команді впевнену перевагу 5:0 на перерві.

У другому таймі «SV Darmstadt 98» продовжив боротьбу, а «Аугсбург» продовжував домінувати у грі. Незважаючи на заміни, проведені обома командами, «Аугсбургу» вдалося ще більше збільшити свою перевагу завдяки голу П. Тіца на 84-й хвилині, оформивши переконливу перемогу з рахунком 0:6. Жовті картки отримали Й. Мюллер із «СВ Дармштадт 98» на 17-й хвилині та Е. Каріч на 45-й хвилині. У матчі також відбулося кілька замін у складах обох команд: К. Гясула і Г. Хольтманн вийшли у складі «Дармштадта 98», а А. Енгельс і Н. Дорш — у складі «Аугсбурга». Загалом, «Аугсбург» здобув впевнену перемогу над «Дармштадтом 98» у цьому матчі Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Дармштадт, Аугсбург — Гайденгайм.