Майнц — Боруссія М — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 18:24 2 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і ... Майнц — Боруссія М — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і Боруссія М (Менхенгладбах).

Майнц - Боруссия М - 1:1. Чемпионат Германии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаМайнц - Боруссия М - 1:1. Чемпионат Германии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 24-й тур

Майнц (Німеччина) — Боруссія М (Менхенгладбах) — 1:1 (1:0)
Голи: Джонатан Буркардт (12) — N. Ngoumou (55)

Предупредження: N. Ngoumou (43), Леандро Баррейро (50), Кор (58), Філіп Мвен (81), Кор (84)

Огляд матчу Майнц — Боруссія М:

У напруженому матчі Бундесліги між командами FSV Mainz 05 і Borussia Monchengladbach на стадіоні MEWA ARENA обидві команди наполегливо боролися за перемогу. Рахунок у перерві був сприятливим для FSV Mainz 05: гол Й. Буркардта на 12-й хвилині. Буркардта на 12-й хвилині забезпечив їм перевагу 1:0. Однак у другому таймі «Боруссія» з Монхенгладбаха повернулася в гру, і Н. Нгоуму забив рівний рахунок на 55-й хвилині. Обидві команди прагнули до переможного голу, але надійний захист і воротар зберегли рівний рахунок до фінального свистка. Матч не обійшовся без фолів і карток, до того ж жовті картки були показані гравцям обох команд упродовж усієї гри.

На 84-й хвилині гравець команди FSV Mainz 05 Д. Кольр отримав другу жовту картку в матчі, що призвело до червоної картки і подальшого видалення з гри. Заміни були зроблені обома командами, щоб спробувати змінити хід матчу, а в останніх стадіях були введені свіжі сили і тактика. У підсумку жодна з команд не змогла забити переможний гол, і матч завершився внічию 1:1. Незважаючи на результат, і FSV Mainz 05, і «Боруссія» з Монхенгладбаха продемонстрували на полі рішучість і майстерність, забезпечивши вболівальникам захопливий і конкурентний матч. Гравці продемонстрували свій талант і майстерність, показавши конкурентну природу ліги Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Баварія — Майнц, Боруссія М — Кельн.