Уніон — Боруссія Д — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 18:29 2 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і ... Уніон — Боруссія Д — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Боруссія Д (Дортмунд).

Унион - Боруссия Д - 0:2. Чемпионат Германии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаУнион - Боруссия Д - 0:2. Чемпионат Германии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 24-й тур

Уніон (Берлін) — Боруссія Д (Дортмунд) — 0:2 (0:1)
Голи: К. Адейємі (41), I. Maatsen (90)

Предупредження: Райерсон (45), Дж. Хаберер (75), Y. Vertessen (90+5)

Огляд матчу Уніон — Боруссія Д:

У матчі Бундесліги між берлінським «Уніоном» і дортмундською «Боруссією» на стадіоні «Ан дер Альтен Ферстерей» перемогу з рахунком 2:0 здобули гості. У першому таймі дортмундці вийшли вперед на 41-й хвилині, коли Карім Адеємі вразив ворота суперника. Попри спроби «Уніон Берлін» зрівняти рахунок, їм не вдалося прорвати оборону дортмундців.

У другому таймі обидві команди провели шквал замін, а «Уніон Берлін» здійснив тактичні зміни, намагаючись змінити хід гри. Однак дортмундці зберегли рішучість в обороні та збільшили свою перевагу на 90-й хвилині завдяки голу Яна Маатсена. Матч не обійшовся без карток: гравець дортмундської команди Й. Райерсон отримав жовту картку в першому таймі, а гравці «Уніон Берлін» Й. Хаберер та Й. Верте. Габерер і Й. Вертессен — у другому. Загалом це була наполеглива гра між двома конкурентоспроможними командами, але в підсумку дортмундська «Боруссія» здобула перемогу з рахунком 2:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Штутгарт — Уніон, Вердер — Боруссія Д.