Брентфорд — Челсі — 2:2. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 18:56 2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... Брентфорд — Челсі — 2:2. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Челсі (Лондон).

Брентфорд - Челси - 2:2. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаБрентфорд - Челси - 2:2. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Брентфорд (Англія) — Челсі (Лондон) — 2:2 (0:1)
Голи: M. Roerslev Rasmussen (50), Йоан Вісса (69) — Н. Джексон (35), Дісасі (83)

Попередження: Конор Галлахер (38), В. Джанелт (57), F. Onyeka (73), Йоргенсен (90+1)

Огляд матчу Брентфорд — Челсі:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між командами «Брентфорд» і «Челсі» на стадіоні Gtech Community вболівальники змогли побачити захопливу гру, яка закінчилася внічию 2:2 після повернення «Брентфорда» у другому таймі. Перший тайм почався з того, що «Челсі» вийшов уперед на 35-й хвилині, коли Н. Джексон забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу. «Челсі» продовжував чинити тиск, але «Брентфорду» вдавалося стримувати їх, а К. Галлахер отримав жовту картку на 38-й хвилині. У другому таймі «Брентфорд» вийшов уперед і зрівняв рахунок на 50-й хвилині завдяки голу М. Рорслева Расмуссена. Момент змінився на користь «Брентфорда», але на 57-й хвилині В. Джанельт отримав жовту картку.

На 69-й хвилині «Брентфорд» завершив своє повернення голом Ю. Вісса, на радість домашніх уболівальників. Однак «Челсі» швидко відповів голом А. Дісасі на 83-й хвилині, щоб знову зрівняти рахунок. Коли гра вступила в останні хвилини, обидві команди зробили заміни, щоб спробувати знайти переможця. На 71-й хвилині «Челсі» випустив Е. Фернандеса замість М. Мудрика, а на 77-й хвилині «Брентфорд» замінив Ф. Оньєку на М. Йенсена. Наприкінці гри «Брентфорд» зробив ще дві заміни: Ю. Вісса замінив Н. Мопай, а В. Янельт на 87-й хвилині поступився місцем Ю. Ярмолюку. Гра завершилася внічию 2:2, обидві команди продемонстрували якість і рішучість протягом усього матчу. Результат був справедливим відображенням того, що відбувалося на полі, і вболівальники обох сторін залишали стадіон, задоволені видовищним футболом.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Брентфорд, Челсі — Ньюкасл.