Ньюкасл — Вулверхемптон — 3:0. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 18:58 2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Вулверхемптон — 3:0. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Вулверхемптон (Англія).

Ньюкасл - Вулверхэмптон - 3:0. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Вулверхэмптон - 3:0. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Ньюкасл (Англія) — Вулверхемптон (Англія) — 3:0 (2:0)
Голи: Ісак (14), Ентоні Гордон (33), V. Livramento (90+2)

Попередження: Р. Айт Нурі (85)

Огляд матчу Ньюкасл — Вулверхемптон:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Сент-Джеймс Парк» «Ньюкасл Юнайтед» зустрівся з «Вулвергемптон Вондерерс» у довгоочікуваному поєдинку. У першому таймі «Ньюкасл» домінував, ведучи в рахунку 2:0. Рахунок почався на 14-й хвилині, коли А. Ісак, гравець «Ньюкасла», відкрив рахунок у матчі та вивів команду вперед. Господарі продовжили атакувати і подвоїли свою перевагу на 33-й хвилині завдяки голу А. Гордона. У перерві «Вулвз» зробили дві вирішальні заміни, замінивши П. Нето і Ж. Са на Н. Фрейзера і Д. Бентлі, намагаючись переломити ситуацію. Однак «Ньюкасл» відповів своєю заміною на 52-й хвилині, коли К. Тріпп’єр вийшов замість В. Лівраменто. По ходу гри обидві команди внесли чергові зміни до своїх складів.

На 60-й хвилині «вовки» випустили Тоті та Х. Буено, а на 69-й хвилині «Ньюкасл» замінив А. Ісака та Х. Барнса. Наприкінці матчу господарі поля зробили додаткові зміни: замість М. Альмірона, Л. Майлі та А. Гордона вийшли Дж. Мерфі, Дж. Віллок та Е. Андерсон. «Вовки» спробували відігратися, здійснивши заміни: М. Леміна, Б. Траоре, Ж. Беллегарде і Т. Чірева. Однак саме «Ньюкасл» здобув вирішальну перемогу: В. Лівраменто забив гол на 90-й хвилині, оформивши перемогу з рахунком 3:0. Матч завершився впевненою перемогою «Ньюкасл Юнайтед», який продемонстрував свою майстерність в атаці та надійний захист. Уболівальники на «Сент-Джеймс Парк» отримали задоволення від захопливого футболу, адже їхня команда взяла всі три очки в матчі Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Ньюкасл, Вулверхемптон — Фулгем.