Евертон — Вест Гем — 1:3. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 19:01 2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і ... Евертон — Вест Гем — 1:3. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і Вест Гем (Лондон).

Эвертон - Вест Хэм - 1:3. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаЭвертон - Вест Хэм - 1:3. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Евертон (Ліверпуль) — Вест Гем (Лондон) — 1:3 (0:0)
Голи: Бето (56) — Зума (62), Соучек (90+1), Е. Альварес (90+6)

Попередження: Пікфорд (90+2), Соучек (90+2), Міхаїл Антоніо (90+4)

Огляд матчу Евертон — Вест Гем:

Матч Прем’єр-ліги між «Евертоном» і «Вест Гемом» на «Гудісон Парк» розпочався з напруженого першого тайму, який закінчився з рахунком 0:0. Однак другий тайм був сповнений подій і голів, і «Вест Гем» здобув перемогу з рахунком 3:1. Перша помітна подія матчу відбулася на 45-й хвилині, коли у ворота «Евертона» призначили пенальті, але, на жаль, Бето упустив можливість вивести свою команду вперед. Перелом настав на 56-й хвилині, коли Бето спокутував свою провину, забивши гол за «Евертон». Однак «Вест Гем» швидко відповів своїм голом на 62-й хвилині, який провів К. Зума. Цей гол змінив хід матчу на користь «Вест Гема», який на 66-й хвилині здійснив заміну: Дж. Ворд-Проуз вийшов замість К. Філліпса. По ходу матчу обидві команди провели нові заміни, щоб освіжити свої склади.

На 74-й хвилині «Евертон» замінив Бето на Д. Калверта-Льюїна, а на 80-й хвилині «Вест Гем» випустив Л. Пакете замість М. Антоніо. На цій же хвилині «Евертон» зробив заміну: Дж. Харрісон замінив А. Гомеша. Драма тривала до фінального свистка, і «Вест Гем» оформив перемогу, забивши ще два голи в компенсований час. Т. Соучек забив на 90-й хвилині, не встигнувши отримати жовту картку, а Е. Альварес додав ще один гол, зробивши рахунок 3:1 на користь «Вест Гема». В останні хвилини матчу гравцям обох команд було показано ще кілька жовтих карток, а також були проведені нові заміни. У складі «Евертона» з’явилися А. Дукуре і Д. Макніл, а в складі «Вест Гема» — М. Кудус і Емерсон. Загалом це був цікавий і насичений подіями матч між «Евертоном» і «Вест Гемом», у якому гості зрештою здобули заслужену перемогу з рахунком 3:1 на «Гудісон Парк» у рамках Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Евертон, Вест Гем — Бернлі.