Райо Вальєкано — Кадіс — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 19:19 2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) ... Райо Вальєкано — Кадіс — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) і Кадіс (Іспанія).

Райо Вальекано - Кадис - 1:1. Чемпионат Испании, 27-й тур. Обзор матча, статистикаРайо Вальекано - Кадис - 1:1. Чемпионат Испании, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур

Райо Вальєкано (Іспанія) — Кадіс (Іспанія) — 1:1 (0:0)
Голи: Лежен (89) — Хав’єр Ернандес (90+13)

Предупредження: M. Crespo (43), Алехо (90+5)

Огляд матчу Райо Вальєкано — Кадіс:

У напруженому матчі між командами «Райо Вальєкано» і «Кадіс» у Ла Лізі на стадіоні «Естадіо де Вальєкас» обидві команди наполегливо боролися за три очки. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, оскільки обидві команди намагалися вийти з глухого кута. На 43-й хвилині гравець «Райо Вальєкано» М. Креспо отримав жовту картку, що додало грі гостроти. На початку другого тайму «Райо Вальєкано» зробив заміну, випустивши О. Трехо замість У. Лопеса на 56-й хвилині. Незабаром відбулася ще одна заміна: Х. де Фрутос замінив М. Креспо. На 82-й хвилині «Кадіс» також зробив першу заміну: М. Гомес вийшов замість С. Гвардіоли, а Хуанмі — замість К. Рамоса.

Здавалося, що гра йде до безгольової нічиєї, поки на 89-й хвилині «Райо Вальєкано» не вирвав перемогу. Ф. Лежен забив вирішальний гол і вивів свою команду вперед. Однак «Кадіс» відбився в час, що залишився, і на 90-й хвилині Х. Ернандес зрівняв рахунок. Драма продовжилася, коли І. Алехо отримав жовту картку за «Кадіс» на тій же хвилині. В останні хвилини гри обидві команди провели ще по одній заміні, але жодна з них так і не змогла знайти переможний гол. У підсумку «Райо Вальєкано» і «Кадіс» задовольнилися нічиєю 1:1. Матч був напруженим і сповненим хвилювання, обидві команди продемонстрували свою рішучість домогтися позитивного результату. Незважаючи на те, що жодна з команд не здобула перемогу, обидві можуть витягти з матчу позитивні моменти, продовжуючи свою кампанію в Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Алавес — Райо Вальєкано, Кадіс — Атлетіко.