Монца — Рома — 1:4. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 21:00 2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і ... Монца — Рома — 1:4. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і Рома (Рим).

Монца - Рома - 1:4. Чемпионат Италии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаМонца - Рома - 1:4. Чемпионат Италии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 27-й тур

Монца (Італія) — Рома (Рим) — 1:4 (0:2)
Голи: A. Carboni (87) — Пеллегріні (38), Лукаку (42), Дібала (63), Леандро Паредес (82)

Попередження: Расмус Крістенсен (25), Анджеліньо (48), M. Svilar (58), Воррен Бондо (62), Крістанте (85)

Огляд матчу Монца — Рома:

У матчі з «Монцою» на стадіоні U-Power «Рома» здобула перемогу з підсумковим рахунком 4:1 на свою користь. Незважаючи на те, що на початку першого тайму гол було скасовано через офсайд, до перерви «Ромі» вдалося домогтися комфортної переваги. Перший гол у матчі відбувся на 38-й хвилині, коли півзахисник «Роми» Лоренцо Пеллегріні переправив м’яч у сітку. За ним пішов ще один гол нападника Ромелу Лукаку на 42-й хвилині, збільшивши перевагу до 2:0 перед перервою.

У другому таймі «Рома» продовжила свою потужну гру, забивши гол нападника Пауло Дібали на 63-й хвилині, ще більше зміцнивши свою перевагу над «Монцою». На 82-й хвилині Леандро Паредес реалізував пенальті у ворота «Роми», і «Монці» вдалося забити гол Алессандро Карбоні на 87-й хвилині, але цього виявилося недостатньо, щоб здобути перемогу над «Ромою». Протягом усього матчу гравці обох команд отримали кілька жовтих карток за свої дії на полі. Обидві команди провели заміни, намагаючись змінити хід гри, але в підсумку «Рома» здобула переконливу перемогу над «Монцою» з рахунком 4:1 у матчі Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дженоа — Монца, Фіорентина — Рома.