Хетафе — Лас-Пальмас — 3:3. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 21:31 2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Лас-Пальмас — 3:3. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Лас-Пальмас (Іспанія).

Хетафе - Лас-Пальмас - 3:3. Чемпионат Испании, 27-й тур. Обзор матча, статистикаХетафе - Лас-Пальмас - 3:3. Чемпионат Испании, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур

Хетафе (Іспанія) — Лас-Пальмас (Іспанія) — 3:3 (3:1)
Голи: Мата (11), M. Greenwood (14), N. Maksimovic (45) — S. Рамірес (35), S. Cardona (50), Мунір Ель-Хаддаді (57)

Попередження: Хосе Анхель Кармона (7), M. Greenwood (43), Моріба (60), Мата (67), Хав’єр Муньос (67)

Огляд матчу Гетафе — Лас-Пальмас:

У захопливому матчі Ла Ліги, що відбувся на «Естадіо Колізеум», «Гетафе» змагався з «Лас-Пальмасом» у напруженій боротьбі, яка завершилася внічию 3:3. Перший тайм розпочався з того, що «Гетафе» вийшов уперед завдяки голам Х. Мати та М. Грінвуда, забезпечивши собі комфортну перевагу 3:1 перед перервою. Однак у другому таймі «Лас-Пальмас» відбив голи С. Раміреса, С. Кардони та Муніра Ель-Хаддаді, у підсумку зрівнявши рахунок і заробивши очко для своєї команди. Під час матчу було видано кілька жовтих карток, гравці обох команд отримали попередження за свої дії на полі. Н. Максимович із «Гетафе» також забив вирішальний гол перед самою перервою, збільшивши свою перевагу.

«Лас-Пальмас» проводив стратегічні заміни впродовж усієї гри: на 59-й хвилині Марвін і Х. Кампана були замінені на М. Перрона і А. Молейро відповідно. Гетафе також зробив заміни: Х. А. Кармона був замінений на Х. Іглесіаса на 46-й хвилині, а І. Моріба — на О. Родрігеса на 67-й хвилині. У міру наближення до кінця гри обидві команди прагнули до переможного голу, що призвело до шаленого темпу гри на останніх хвилинах. «Лас-Пальмас» зробив додаткові заміни: Мунір Ель-Хаддаді був замінений на Б. Раміреса, а С. Рамірес був замінений на М. Кардону на 85-й хвилині. Гетафе також зробив пізню заміну: Х. Мата замінив Ф. Ангілері на 89-й хвилині. Загалом, матч між «Гетафе» і «Лас-Пальмасом» вийшов захопливим і напруженим, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці і прагнення домогтися позитивного результату. Нічия дозволила обом командам заробити по очку в турнірній таблиці Ла Ліги і заклала основу для майбутніх захопливих зустрічей між цими двома командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Гетафе, Лас-Пальмас — Атлетик.