Торіно — Фіорентина — 0:0. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 23:50 2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і ... Торіно — Фіорентина — 0:0. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і Фіорентина (Флоренція).

Торино - Фиорентина - 0:0. Чемпионат Италии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаТорино - Фиорентина - 0:0. Чемпионат Италии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 27-й тур

Торіно (Турин) — Фіорентина (Флоренція) — 0:0 (0:0)

Попередження: L. Ranieri (7), C. Biraghi (41), Самуеле Річчі (45+5), I. Juric (45+6), Артур Мело (45+7), Самуеле Річчі (45+7)

Огляд матчу Торіно — Фіорентина:

У довгоочікуваному матчі Серії А між «Торіно» і «Фіорентиною» на «Стадіо Олімпіко Гранде Торіно» обидві команди так і не змогли забити у свої ворота, в результаті чого була зафіксована безгольова нічия. У першому таймі обидві команди намагалися вийти з глухого кута, і кілька жовтих карток було показано гравцям обох сторін. «Торіно» думав, що повів у рахунку на 39-й хвилині, коли Д. Сапата влучив у сітку, але гол було скасовано через фол.

Драма продовжилася на останніх хвилинах першого тайму, коли гравець «Торіно» С. Річчі отримав другу жовту картку в матчі, що призвело до червоної картки і залишило команду в 10 осіб до кінця гри. У другому таймі обидві команди провели заміни в спробі знайти прорив, але жодна зі сторін не змогла скористатися своїми шансами. Гравці «Фіорентини» А. Барак і Л. Раньєрі також отримали жовті картки, що посилило напругу на полі. В останні хвилини гри обидві команди провели заміни в спробі вирвати перемогу, але в підсумку матч закінчився в глухому куті з підсумковим рахунком 0:0. Незважаючи на відсутність голів, матч був наповнений інтенсивністю й активністю, демонструючи конкурентну природу футболу Серії А. І «Торіно», і «Фіорентина» тепер з нетерпінням чекатимуть наступних матчів, прагнучи піднятися вгору по турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Торіно, Фіорентина — Рома.