Клермон — Марсель — 1:5. Чемпіонат Франції, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 23:56 2 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ... Клермон — Марсель — 1:5. Чемпіонат Франції, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і Марсель (Франція).

Клермон - Марсель - 1:5. Чемпионат Франции, 24-й тур. Обзор матча, статистикаКлермон - Марсель - 1:5. Чемпионат Франции, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 24-й тур

Клермон (Франція) — Марсель (Франція) — 1:5 (0:1)
Голи: B. Boutobba (53) — Iliman Ndiaye (23), Обамеянг (59), Джонатан Клаусс (67), Luis Henrique (80), F. Moumbagna (90+1)

Попередження: М. Сарачевич (34), Нето Борхес (45+1), Джеффрі Кондогбіа (68)

Огляд матчу Клермон — Марсель:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 «Клермон Фут» зустрівся з «Марселем» на стадіоні «Габріель-Монтпід». Матч почався з того, що «Марсель» вийшов уперед на 23-й хвилині завдяки голу І. Ндіайє і повів у рахунку 1:0. У другому таймі «Клермон Фут» зрівняв рахунок на 53-й хвилині завдяки голу Б. Бутобби, і рахунок став 1:1. Однак «Марсель» швидко повернув собі лідерство завдяки голу П. Аубамеянга на 59-й хвилині. На 67-й хвилині «Марсель» знову забив гол Ж. Клосса, зробивши рахунок 3:1.

По ходу матчу «Марсель» продовжив домінувати, забивши ще один гол на 80-й хвилині від Луїса Енріке, збільшивши перевагу до 4:1. Останній цвях у кришку труни був забитий на 90-й хвилині ще одним голом Ф. Мумбаньї, і «Марсель» здобув переконливу перемогу з рахунком 5:1. Незважаючи на доблесні зусилля «Клермон Фут», «Марсель» виявився кращою командою цього дня, продемонструвавши свою майстерність в атаці та домігшись заслуженої перемоги. Вболівальники на стадіоні «Стад Габріель-Монтпід» стали свідками захоплюючого футболу, а «Марсель» здобув впевнену перемогу в цьому матчі Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мец — Клермон, Марсель — Нант.