Яремчук забив у ворота «Реала», які захищав Лунін (ВІДЕО)

2024-03-03 06:28 Український нападник іспанської «Валенсії» Роман Яремчук відзначився черговим голом за свою команду. Роман Яремчук У середині ... Яремчук забив у ворота «Реала», які захищав Лунін (ВІДЕО)

Український нападник іспанської «Валенсії» Роман Яремчук відзначився черговим голом за свою команду.

Роман Яремчук

У середині першого тайму вчорашнього матч 27-го туру чемпіонату Іспанії з мадридським «Реалом» 28-річний футболіст перехопив м’яч неподалік від штрафного майданчика суперника і відправив м’яч у ворота «королівського клубу», які цього вечора захищав ще один українець — Андрій Лунін.

Також зазначимо, що в пасиві Яремчука за підсумками цієї зустрічі — жовта картка, яку він отримав на 4-й хвилині гри.

Чемпіонат Іспанії. 27-й тур

«Валенсія»«Реал» — 2:2 (2:1)
Голи: Дуро (27), ЯРЕМЧУК (30) — Вінісіус Жуніор (45, 76)

«Валенсія»: Мамардашвілі, Фульк’є, Діакабі (Озкаджар, 89), Москера, Гайя, Франсіско Перес (Петер Федеріко, 73), Канос (Гільямон, 57), Пепелу, Герра (Амалла, 73), Яремчук (Дієго Лопес, 57), Дуро.

«Реал»: Лунін, Карвахаль, Рюдігер, Тчуамені, Менді (Фран Гарсія, 72), Кроос (Модріч, 63), Вальверде (Начо, 86), Камавінга (Хоселу, 72), Беллінґем, Вінісіус Жуніор, Родріго (Браїм Діас, 63).

Додамо, що в поточному сезоні Яремчук провів за «Валенсію» 22 матчі у всіх турнірах і в його активі тепер 4 забиті м’ячі.

Що стосується Луніна, то він у цьому сезоні зіграв у 20 матчах «Реала» і пропустив у них сумарно 16 м’ячів.

Кращий коментар

auto-alex-taylor
Alex Taylor - Опытный писатель
03.03.2024 07:09
Вовремя набрал форму, в спаренных матчах за сборную очень пригодится в помощь Довбику.