Тулуза — Ніцца — 2:1. Чемпіонат Франції, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 15:56 3 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і ... Тулуза — Ніцца — 2:1. Чемпіонат Франції, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і Ніцца (Франція).

Тулуза - Ницца - 2:1. Чемпионат Франции, 24-й тур. Обзор матча, статистикаТулуза - Ницца - 2:1. Чемпионат Франции, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 24-й тур

Тулуза (Франція) — Ніцца (Франція) — 2:1 (0:1)
Голи: Т. Даллінга (65), Y. Gboho (69) — Т. Моффі (8)

Попередження: Хепрен Тюрам (3), Л. Коста (45+1), Т. Моффі (50), Стейн Спірінгс (90+2)

Огляд матчу Тулуза — Ніцца:

У захопливому матчі Ліги 1 між «Тулузою» і «Ніццою» на стадіоні «Стадіон де Тулуза» на вболівальників чекала гра, сповнена подій і драматизму. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Ніцци», але в другому таймі «Тулуза» відірвалася від суперника і здобула перемогу з рахунком 2:1. Перший тайм почався з ударного початку: на 3-й хвилині К. Тюрам отримав жовту картку. Лише через п’ять хвилин Т. Моффі ударом головою вивів «Ніццу» вперед. Напруга наростала до кінця тайму, і на 45-й хвилині жовту картку отримав гравець «Тулузи» Л. Коста. Другий тайм почався з більшою інтенсивністю: на 50-й хвилині Моффі отримав жовту картку за «Ніццу». На 61-й хвилині «Тулуза» провела вирішальну заміну, випустивши К. Кебена замість Г. Суазо.

Ця зміна, здавалося, запалила «Тулузу», оскільки на 65-й хвилині Т. Даллінга зрівняв рахунок, а лише через чотири хвилини Ю. Гбохо вивів «Тулузу» вперед, забивши ще один гол на 69-й хвилині. «Ніцца» спробувала відповісти, зробивши дві швидкі заміни на 77-й хвилині, але пробити оборону «Тулузи» так і не змогла. У міру того як час скорочувався, обидві команди провели додаткові заміни, намагаючись змінити хід гри. У підсумку «Тулуза» втримала перевагу, незважаючи на пізню жовту картку С. Спірінгса на 90-й хвилині. Спірінгса на 90-й хвилині. Загалом, це був фантастичний матч для обох уболівальників, у якому «Тулуза» здобула захоплюючу перемогу над «Ніццою». Ця перемога, безсумнівно, додасть впевненості «Тулузі», яка продовжує свою кампанію в Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гавр — Тулуза, Ніцца — Монпельє.