Вільярреал — Гранада — 5:1. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 16:55 3 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і ... Вільярреал — Гранада — 5:1. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Гранада (Іспанія).

Вильярреал - Гранада - 5:1. Чемпионат Испании, 27-й тур. Обзор матча, статистикаВильярреал - Гранада - 5:1. Чемпионат Испании, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Гранада (Іспанія) — 5:1 (3:0)
Голи: А. Серлот (7), А. Серлот (19), Етьєн Капуе (32), Гонсало Гедес (47), А. Серлот (66) — T. Corbeanu (90+1)

Попередження: K. Piatkowski (15)

Огляд матчу Вільярреал — Гранада:

У нещодавньому матчі Ла Ліги на «Естадіо де ла Сераміка» «Вільярреал» здобув впевнену перемогу над «Гранадою». У перерві рахунок був 3:0 на користь «Вільярреала», а до кінця гри вони здобули переконливу перемогу з рахунком 5:1. На початку матчу «Вільярреал» взяв ініціативу у свої руки, і А. Сорлот відкрив рахунок на 7-й хвилині. Гранада CF не змогла відповісти на це і отримала жовту картку на 15-й хвилині. Вільярреал" продовжував тиснути, і Сорлот забив свій другий гол у матчі на 19-й хвилині. Е. Капуе ще більше збільшив перевагу «Вільярреала», забивши гол на 32-й хвилині. Другий тайм почався з того, що «Вільярреал» зробив дві заміни, випустивши Е. Бейлі та Г. Морено.

На 47-й хвилині Г. Гуедеш додав ще один гол у ворота «Вільярреала», збільшивши перевагу до 4:0. «Гранада» провела дві заміни, намагаючись переломити хід матчу. Незважаючи на це, «Вільярреал» продовжував домінувати, і на 66-й хвилині Сорлот оформив хет-трик, забивши гол. Гранаді вдалося відігратися завдяки голу Т. Корбеану на 90-й хвилині, але цього виявилося недостатньо, щоб змінити результат зустрічі. Матч закінчився з рахунком 5:1 на користь Вільярреала. Це був сильний виступ господарів поля, які продемонстрували свою майстерність в атаці та надійність в обороні. У майбутніх матчах «Гранада» намагатиметься відігратися, а «Вільярреал» — закріпити перемогу, щоб посісти більш високе місце в турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Вільярреал, Гранада — Реал С-дад.