Олександрія — Зоря — 0:0. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 17:29 3 березня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія і Зоря ... Олександрія — Зоря — 0:0. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія і Зоря (Луганськ).

Александрия - Заря - 0:0. Чемпионат Украины, 19-й тур. Обзор матча, статистикаАлександрия - Заря - 0:0. Чемпионат Украины, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 19-й тур

Олександрія (Олександрія) — Зоря (Луганськ) — 0:0 (0:0)

Предупредження: S. Loginov (18), Jordan (63), Д. Мишнов (68), Jordan (72)

Огляд матчу Олександрія — Зоря:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги «Олександрія» і луганська «Зоря» на стадіоні «КСК Ніка» зіграли внічию 0:0. Матч залишався безгольовим протягом обох таймів, жодна з команд не змогла переломити хід зустрічі. У першому таймі сталася низка подій: на 18-й хвилині жовту картку отримав гравець «Олександрії» С. Логінов. На 63-й хвилині жовту картку отримав і гравець луганської «Зорі» Джордан. У другому таймі гра загострилася завдяки серії замін. На 66-й хвилині у складі луганської «Зорі» з’явилися В. Чурко та В. Бугай, а у складі «Олександрії» — А. Шулянський. Напруга продовжувала наростати, коли на 68-й хвилині жовту картку отримав Д. Мишньов із луганської «Зорі».

На жаль для луганської «Зорі», на 72-й хвилині Джордан отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки і залишило його команду з 10 гравцями на полі. «Олександрія» скористалася чисельною перевагою і провела кілька замін на 77-й хвилині, випустивши І. Калюжного, В. Калітвінцева та О. Кулакова. В останні хвилини матчу обидві команди прагнули до переможного голу, але так і не змогли забити. На 89-й хвилині жовті картки отримали гравець «Олександрії» М. Феррейра та гравець луганської «Зорі» Е. Герреро. В останні хвилини матчу луганська «Зоря» провела останню заміну, випустивши на поле І. Кирюханцева. Матч так і завершився з рахунком 0:0, в активі обох команд по одному очку. Незважаючи на відсутність голів, гра була наповнена драматизмом і напруженістю, обидві команди наполегливо боролися за перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Полісся — Олександрія, Зоря — Минай.