Брест — Гавр — 1:0. Чемпіонат Франції, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 17:53 3 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і ... Брест — Гавр — 1:0. Чемпіонат Франції, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і Гавр (Франція).

Брест - Гавр - 1:0. Чемпионат Франции, 24-й тур. Обзор матча, статистикаБрест - Гавр - 1:0. Чемпионат Франции, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 24-й тур

Брест (Франція) — Гавр (Франція) — 1:0 (1:0)
Голи: П’єр Ліс Мелу (34)

Предупредження: дель Кастільо (52), O. Ель-Хаджам (55), Йонас Мартін (72), Сатріано (76)

Огляд матчу Брест — Гавр:

У напруженому матчі між командами «Стад Брестуа 29» і «Гавр» у Лізі 1 господарі поля здобули перемогу з рахунком 1:0 на стадіоні «Стад Франсіс-Ле Бле». Єдиний гол у матчі був забитий на 34-й хвилині П. Ліс-Мелу, і «Стад Брестуа 29» повів у рахунку до перерви. У другому таймі обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб спробувати змінити хід матчу. На 46-й хвилині «Гавр» випустив Й. Сальм’є замість Ж. Казимира, а на 64-й хвилині «Стад Брестуа 29» зробив подвійну заміну, випустивши М. Камара замість К. Думбія і Х. Маньєтті замість Ж. Мартена. Під час матчу обидві команди отримали кілька жовтих карток, до того ж Р. Дель Кастільо і Ж. Мартен зі «Стад Брестуа 29» отримали попередження на 52-й і 72-й хвилинах відповідно. На 55-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Гавра» О. Ель-Хаджам.

На останніх хвилинах матчу обидві команди провели додаткові заміни, намагаючись вийти з глухого кута. На 74-й хвилині «Стад Брестуа 29» випустив Ж. Ле Дуарона замість Р. Дель Кастільо, а «Гавр» зробив ще три заміни: А. Айю замінив А. Жужу, Е. Саббі вийшов замість С. Нгура, а С. Ебоног замінив О. Ель-Хаджама. У міру того як матч входив у завершальну стадію, напруга зростала: на 83-й хвилині П. Ліс-Мелу отримав жовту картку за «Стад Брестуа 29». Остання заміна в матчі відбулася на 84-й хвилині: Й. Кехта замінив Л. Нехта. Кехта замінив Л. Него у складі «Гавра», а М. Перейра Лаге замінив А. Лебо у складі «Стад Брестуа 29». У підсумку «Стад Брестуа 29» втримав перевагу 1:0 і здобув перемогу над «Гавром» у впертій боротьбі в Лізі 1. Обидві команди демонстрували рішучість і майстерність протягом усього матчу, що зробило його захоплюючим видовищем для вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ланс — Брест, Гавр — Тулуза.