«Шахтар» традиційно наплював на фейр-плей у матчі з «Кривбасом» (ВІДЕО)

2024-03-03 19:01 У першому таймі недільного матчу чемпіонату України «Шахтар» — «Кривбас» стався епізод, який наочно показав: тренери, ... «Шахтар» традиційно наплював на фейр-плей у матчі з «Кривбасом» (ВІДЕО)

У першому таймі недільного матчу чемпіонату України «Шахтар» — «Кривбас» стався епізод, який наочно показав: тренери, футболісти та директори у донеччан змінюються, а справа Луїса Адріано живе.

В одному з епізодів Дібанго порушив на своїй половині поля правила проти Зубкова. І поки останній корчився на газоні, а перший намагався вибачитися перед ним, здорові «гірники» розіграли штрафний і забили м’яч у ворота.

До судді питань немає — за буквою правил усе правильно: стандарт розіграно без свистка, про який Балакін не сигналив. Але як бути з фейр-плей?

І ще. Суперникам «Шахтаря» на замітку. Якщо ви примудрилися порушити правила, не думайте навіть пробувати приносити свої вибачення — собі дорожче. Можете вибачатися перед суперниками з «Динамо», «Полісся», «Зорі» або ЛНЗ, але перед донеччанами — ні, в жодному разі.

Кращий коментар

DoctorNo
Ник Бондяра - Эксперт
03.03.2024 21:28
Наскільки я розумію правила футболу, штрафний удар виконується з місця де було порушення правил,а тепер подивіться звідки "криськіви" того м'яча розіграли,от вам й "правила від Балакіна".