Атлетіко — Бетіс — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 19:15 3 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... Атлетіко — Бетіс — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Бетіс (Севілья).

Атлетико - Бетис - 2:1. Чемпионат Испании, 27-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетико - Бетис - 2:1. Чемпионат Испании, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Бетіс (Севілья) — 2:1 (2:0)
Голи: Руї Сілва (8), Мората (44) — Вільям Карвалью (62)

Попередження: Р. де Поль (18), Герман Пеццелла (68), Гвідо Родрігес (86)

Огляд матчу Атлетіко — Бетіс:

У захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естадіо Сівітас Метрополітано» мадридський «Атлетіко» воював із «Реал Бетісом». У перерві рахунок був 2:0 на користь «Атлетіко», але в другому таймі «Реал Бетіс» дав відсіч і зробив гру дуже близькою до завершення. 2:1. На початку матчу «Атлетіко» вийшов уперед завдяки голу Р. Сільви на 8-й хвилині. Сільви на 8-й хвилині. «Атлетіко Мадрид» продовжував тиснути, але на 28-й хвилині пропустив із пенальті. Однак перед самою перервою їм вдалося збільшити перевагу: на 44-й хвилині А. Мората вразив ворота суперника. Другий тайм «Реал Бетіс» розпочав упевнено, зробивши в перерві дві заміни: М. Рока та Г. Родрігес.

Їхні зусилля окупилися на 62-й хвилині, коли В. Карвальо забив гол, зробивши рахунок 2:1. «Реал Бетіс» продовжував прагнути зрівняти рахунок, але оборона «Атлетіко Мадрид» трималася стійко. Попри всі зусилля «Реал Бетіса», їм не вдалося знову влучити у площину воріт. У матчі було зроблено по п’ять замін у кожній команді, і обидва менеджери прагнули внести тактичні зміни, щоб домогтися результату. У підсумку «Атлетіко Мадрид» здобув впевнену перемогу з рахунком 2:1. Це був напружений матч двох сильних команд, але «Атлетіко Мадрид» у підсумку вийшов переможцем. Уболівальники на стадіоні «Естадіо Сівітас Метрополітано» стали свідками захопливого футболу, в якому обидві команди продемонстрували свою майстерність і цілеспрямованість на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кадіс — Атлетіко, Бетіс — Вільярреал.