Хоффенхайм — Вердер — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 20:27 3 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і ... Хоффенхайм — Вердер — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і Вердер (Бремен).

Хоффенхайм - Вердер - 2:1. Чемпионат Германии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаХоффенхайм - Вердер - 2:1. Чемпионат Германии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 24-й тур

Хоффенхайм (Німеччина) — Вердер (Бремен) — 2:1 (2:0)
Голи: M. Beier (8), M. Beier (44) — S. Alvero (90+2)

Попередження: F. Grillitsch (49), U. Тохумчу (51), Бюльтер (62), Бюльтер (73), Кадержабек (78), O. Деман (85)

Огляд матчу Хоффенхайм — Вердер:

У матчі Бундесліги на арені PreZero 1899 Хоффенхайм приймав Вердер Бремен у довгоочікуваному матчі. У перерві рахунок був 2:0 на користь «Гоффенгайма», обидва голи забив М. Байєр на 8-й і 44-й хвилинах. У другому таймі гра була дуже напруженою, обидві команди наполегливо намагалися домогтися перемоги. На 49-й хвилині Ф. Гріллітш отримав жовту картку за «Гоффенгайм 1899», а через дві хвилини жовту картку отримав і У. Тохумку. На 62-й хвилині жовту картку отримав М. Бултер із «Гоффенгайма». Намагаючись змінити хід гри, «Вердер Бремен» здійснив дві заміни на 64-й хвилині, випустивши М. Дакша і Ф. Агу замість Ж. Нджінмаха і О. Демана відповідно. Хоффенхайм також здійснив заміну на 65-й хвилині, замінивши У. Тохумку на Д. Гайгера.

Перелом у грі настав на 73-й хвилині, коли М. Бултер із «Гоффенгайма» отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох на полі. На 78-й хвилині П. Кадерабек із «Гоффенгайма» отримав жовту картку, а на 85-й хвилині О. Деман із «Вердера Бремена» також отримав жовту картку. На 85-й хвилині бременці зробили ще одну заміну, випустивши К. Гросса замість Л. Біттенкурта. Ближче до кінця матчу «Вердер Бремен» зумів відігратися, забивши гол С. Альверо на 90-й хвилині. Альверо на 90-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, «Гоффенгайм» не зміг утримати перевагу, і «Вердер Бремен» забив пізній гол, зробивши остаточний рахунок 2:1. Це був захопливий матч, який продемонстрував дух суперництва обох команд, але в підсумку «Вердер Бремен» вийшов переможцем.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Айнтрахт — Хоффенхайм, Вердер — Боруссія Д.