19-й тур чемпіонату України мовою чисел та фактів: Ванат не забив вперше за 4 матчі

2024-03-04 19:52 Українська Прем’єр-ліга пропонує ознайомитися з найцікавішими цифрами та фактами 19 туру чемпіонату України. Владислав Ванат (ліворуч; ... 19-й тур чемпіонату України мовою чисел та фактів: Ванат не забив вперше за 4 матчі

Українська Прем’єр-ліга пропонує ознайомитися з найцікавішими цифрами та фактами 19 туру чемпіонату України.

Владислав Ванат (ліворуч; фото: Юрій Юр’єв)

• 150-а в чемпіонатах України велика перемога «Шахтаря» в статусі господарів поля.
  • 9-а в чемпіонатах велика перемога «Шахтаря» над «Кривбасом», в тому числі перша з рахунком 5:2.
  • 1-а в УПЛ вольова перемога «Ворскли» над «Вересом» (у 5-й грі).
  • Переможна домашня серія «Шахтаря» в матчах з «Кривбасом» триває в УПЛ 11 ігор.
  • «Шахтар» перервав серію без пропусків голів в чемпіонаті, яка тривала впродовж 414-ти хвилин.
  • «Шахтар» пропускає 700-й гол в чемпіонатах — після удару Тимура Стецькова.
  • Гольова серія «Динамо» у ворота «Чорноморця» триває в УПЛ 28 матчів, що стало повторенням клубного рекорду динамівців у зустрічах з одним суперником.
  • «Кривбас» перервав гостьову безпрограшну серію в УПЛ, яка тривала 8 ігор: 6 перемог та 2 нічиї.
  • Завершилися безгольова гостьова серія «Кривбасу» у ворота «Шахтаря», яка тривала в чемпіонатах 475 хвилин.
  • Перервалася безвиграшна серія «Миная» в чемпіонаті. яка тривала 16 ігор: 7 нічиїх та 9 поразок.
  • Безвиграшна гостьова клубна рекордна серія «Вереса» триває в чемпіонатах 16 ігор: 4 нічиї та 12 поразок.
  • Пропускна клубна рекордна серія «Металіста 1925» в чемпіонаті триває 12 ігор — 29 голів, а програшна — 7.
  • Завершилися безпрограшна серія «Полісся» в чемпіонаті, яка тривала 11 ігор: 5 перемог та 6 нічиїх та нічийна — 4 матчі.
  • Безвиграшна серія «Оболоні» триває в чемпіонаті 8 ігор: 3 нічиї та 5 поразок.
  • Перервалася безвиграшна домашня серія «Ворскли», яка тривала в чемпіонаті 6 ігор: 3 нічиї та 3 поразки.
  • Завершилася безвиграшна серія «Руху» в матчах з «Колосом», яка тривала в УПЛ 4 матчі: 2 нічиї та 2 поразки.
  • Завершилася програшна домашня серія «Олександрії» в матчах проти «Зорі», яка тривала в УПЛ 3 гри.
  • Перервалися домашні серії «Колосу»: безпрограшна, яка тривала в УПЛ 5 ігор: перемога та 4 нічиї та без пропуску голів — 255 хвилин.
  • 330-й гостьовий матч «Зорі» в УПЛ: +90=69-171 м’ячі 344-522.
  • «Минай» повторив клубну найбільшу перемогу в УПЛ, 3-й раз здолавши суперників з різницею у 2 м’ячі.
  • Завершилися безгольова виїзна серія «Вереса», яка тривала в УПЛ 546 хвилин.
  • «Минай» перервав безгольову домашню серію, яка тривала 409 хвилин та здобув 10-ту домашню перемогу в УПЛ.
  • 3-й дубль в УПЛ оформлює Сергій Мякушко, який стає автором 30-го домашнього дублю «Ворскли», 2-й — Дмитро Криськів («Шахтар»), причому вдруге у поточному чемпіонаті з «Кривбасом».
  • Перервалася гольова серія Владислава Ваната («Динамо»), яка тривала 3 матчі (4 голи).
  • 5-й гол в УПЛ провів Юхим Конопля («Шахтар»), Тимур Стецьков («Кривбас»), 1-й — Сергій Корнійчук («Минай», у 2-й грі), Євгеній Скиба («Минай», у 2-й), Марко Мрвальєвич («Верес», у 2-й), який стає автором 10-го голу легіонерів з Чорногорії в чемпіонатах України, Олексій Сич («Рух», у 38-й).
  • 250-й матч в УПЛ провів Олександр Караваєв («Динамо»), 1-й — Жозе Гомес, Артем Присяжнюк (обидва — «Чорноморець»), Віктор Цуканов («Шахтар»), Натанаель Сантіні («Кривбас»).
  • 200-й матч у всіх турнірах провів Кирило Ковалець («Олександрія»): 187-й — в чемпіонатах, 7 — в Кубку та 6 — у єврокубках.
  • 150-й матч за кар’єру провів Олександр Піхальонок («Дніпро-1»): 120-й — в УПЛ, 4 — в Кубку, 19 — у єврокубках та 7 — за збірну України.
  • У 3-му для себе клубі УПЛ дебютує Євгеній Морозко («Верес»), який раніше виступав за «Колос», «Полісся», 2-му — Олівьє Тілль (ЛНЗ) — «Ворсклу», Іван Матюшенко («Минай») — «Олександрію».
  • 50-й «сухий» матч в УПЛ провів Микита Шевченко («Олександрія»).
  • Підопічні Юрія Вернидуба з різних клубів УПЛ у всіх турнірах забили 200-й гостьовий гол — після удару Прінса Аду, а загалом 201 гол: 165 — в чемпіонатах, 17 — у єврокубках та 19 — в Кубку.
  • Роман Григорчук провів 150-й матч біля керма «Чорноморця» в УПЛ: +54=40-56, м’ячі 169-179.
  • 80-й матч Олега Дулуба біля керма різних клубів УПЛ у всіх турнірах: 76-й — в чемпіонатах та 4 — в Кубку. Баланс усіх ігор: +24=27-29 м’ячі 78-101.
  • Віктор Скрипник біля керма різних клубів УПЛ зазнав 50-ї поразки у всіх турнірах: 37-ї — в чемпіонатах, 12 — у єврокубках та 1 — в Кубку.
  • 10-ті перемоги в чемпіонатах здобули: «Рух» за Віталія Пономарьова та «Дніпро-1» за Юрія Максимова.
  • 2-а в чемпіонатах червона картка для Андерсона Джордана («Зоря»), 1-а — Ростислава Русина («Металіст 1925», у 53-й грі), Хрвоє Іліча («Кривбас», у 17-й).
  • 20-й матч в УПЛ провів арбітр Роман Блавацький («Львів»).
  • 90-й матч в УПЛ провів асистент арбітра Максим Чос (Київська область), 40-й — Олександр Беркут (Суми).
  • Найбільш коректна команда чемпіонату: «Рух» (39 жовтих) — 39 очок, найбільш недисциплінована: «Ворскла» (54+4 червоних) — 62 очка.
  • Найпопулярніший рахунок нинішнього чемпіонату — 1:0 (у 27-мих матчах).