Осасуна — Алавес — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-04 23:54 4 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і ... Осасуна — Алавес — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і Алавес (Іспанія).

Осасуна - Алавес - 1:0. Чемпионат Испании, 27-й тур. Обзор матча, статистикаОсасуна - Алавес - 1:0. Чемпионат Испании, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур

Осасуна (Памплона) — Алавес (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Анте Будимир (76)

Предупредження: Торро (16), Дж. Херрандо (45+1), C. Вісенте (52)

Огляд матчу Осасуна — Алавес:

У довгоочікуваному матчі між «Осасуною» та «Алавесом» у Ла Лізі на вболівальників чекало захопливе протистояння на «Естадіо Ель Садар». Незважаючи на безгольовий перший тайм, другий був сповнений хвилювання, адже обидві команди боролися за перемогу. Перша помітна подія в матчі відбулася на 15-й хвилині, коли «Осасуна» зробила заміну, випустивши К. Бар’ю замість М. Гомеса. Ця зміна, здавалося, додала «Осасуні» енергії, але в першому таймі вони так і не змогли влучити у площину воріт. На 46-й хвилині «Алавес» здійснив дві заміни: Х. Гуріді та А. Сола вийшли замість К. Гарсії та К. Вісенте відповідно. Однак на 76-й хвилині «Осасуна» вирвалася вперед, коли А. Будимир забив вирішальний гол, на радість уболівальників господарів.

Коли матч вступив у завершальну стадію, обидві команди зробили стратегічні заміни, намагаючись узяти гру під контроль. «Осасуна» випустила Р. Гарсію, А. Будіміра та А. Ороза замість П. Ібаньєса, Р. Гарсії та І. Муньоса відповідно. Тим часом «Алавес» ввів у гру Л. Ріоху замість І. Хаги на 86-й хвилині. Попри те, що «Алавес» намагався зрівняти рахунок в останні хвилини, «Осасуна» втримала перемогу з рахунком 1:0. Результат потішив домашніх уболівальників і став свідченням надійного захисту «Осасуни» протягом усього матчу. Загалом, це була важка перемога «Осасуни» над міцним «Алавесом». Перемога підняла «Осасуну» в турнірній таблиці, в той час як «Алавес» буде прагнути відігратися в наступному матчі. Обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність у захопливому поєдинку Ла Ліги на стадіоні «Ель Садар».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Жирона — Осасуна, Алавес — Райо Вальєкано.