Шеффілд Юнайтед — Арсенал — 0:6. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-04 23:57 4 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) ... Шеффілд Юнайтед — Арсенал — 0:6. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) і Арсенал (Лондон).

Шеффилд Юнайтед - Арсенал - 0:6. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаШеффилд Юнайтед - Арсенал - 0:6. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Шеффілд Юнайтед (Англія) — Арсенал (Лондон) — 0:6 (0:5)
Голи: Едегор (5), J. Bogle (13), Габріель Мартінеллі (15), Хаверц (25), Райс (39), Вайт (58)

Попередження: J. Bogle (29)

Огляд матчу Шеффілд Юнайтед — Арсенал:

В одному з найбільш односторонніх матчів сезону «Арсенал» повністю розгромив «Шеффілд Юнайтед» на «Бремолл Лейн». Зброярі здобули комфортну перемогу з рахунком 6:0, залишивши домашніх уболівальників розчарованими. Гості не витрачали часу на те, щоб заявити про свою перевагу, адже Мартін Одегаард відкрив рахунок лише за 5 хвилин до кінця гри. На жаль для «Шеффілд Юнайтед», їхній захисник Джейден Богл забив власний гол на 13-й хвилині, що зробило боротьбу ще важчою. Через дві хвилини Габріель Мартінеллі забив третій м’яч у ворота «Арсеналу», залишивши «Шеффілд Юнайтед» у шоці. Кай Гавертц зробив рахунок 4:0 на 25-й хвилині, а Деклан Райс додав п’ятий м’яч перед самою перервою. Перший тайм закінчився з повною перевагою «Арсеналу» — 5:0.

У перерві «Шеффілд Юнайтед» зробив кілька замін, намагаючись переломити хід гри, але безрезультатно. Бен Вайт забив шостий гол «Арсеналу» на 58-й хвилині, ще більше зміцнивши свою перевагу. Попри всі зусилля, «Шеффілд Юнайтед» не зміг пробити оборону «Арсеналу». Зброярі з легкістю контролювали гру, демонструючи свою перевагу в майстерності та командній роботі. Матч завершився оглушливою перемогою «Арсеналу» з рахунком 6:0. Загалом, це був незабутній виступ «Арсеналу», в якому відзначилися такі гравці, як Мартін Одегаард, Габріель Мартінеллі та Деклан Райс, які зробили значний внесок в успіх команди. З іншого боку, це був розчаровуючий результат для «Шеффілд Юнайтед», якому необхідно перегрупуватися і поліпшити свої результати в майбутніх матчах Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Борнмут — Шеффілд Юнайтед, Арсенал — Брентфорд.