Баварія — Лаціо — 3:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2024-03-05 23:53 5 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Лаціо (Рим). ... Баварія — Лаціо — 3:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Лаціо (Рим).

Бавария - Лацио - 3:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаБавария - Лацио - 3:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Баварія (Мюнхен) — Лаціо (Рим) — 3:0 (2:0)
Голи: Кейн (38), Мюллер (45+2), Кейн (66)

Предупредження: Романьолі (80), Катальді (89), Luca Pellegrini (90+2)

Огляд матчу Баварія — Лаціо:

У матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Альянц Арена» «Баварія» зустрічалася з «Лаціо». У перерві рахунок був 2:0 на користь «Баварії», голи забили Х. Кейн на 38-й хвилині і Т. Мюллер на 45-й хвилині. У другому таймі господарі продовжили домінувати, і ще один гол Х. Кейна на 66-й хвилині зробив «Баварію» переможцем із рахунком 3:0. «Лаціо» спробував здригнутися, зробивши три заміни на 61-й хвилині: Вечіно, Дзакканьї та Іммобіле замість Катальді, Ісаксена та Кастелланоса. Однак їхніх зусиль виявилося недостатньо, щоб подолати потужну гру «Баварії».

На 75-й хвилині замість Педро вийшов Феліпе Андерсон, і «Лаціо» спробував повернутися в гру. На останніх хвилинах матчу «Баварія» також зробила заміну: Геррейро вийшов замість Девіса, а Мюллер поступився місцем Телю на 78-й хвилині. Потім Л. Сане і Мусіала вийшли замість Лаймера і Гнабрі на 89-й і 90-й хвилинах відповідно, щоб допомогти довести матч до перемоги. Наприкінці матчу «Лаціо» отримав дві жовті картки: Романьолі та Катальді були вилучені на 80-й та 89-й хвилинах відповідно. Пеллегріні також отримав жовту картку на 90-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, «Лаціо» не зміг зломити оборону «Баварії» і зазнав поразки з рахунком 3:0 у матчі Ліги чемпіонів УЄФА.