Реал С-дад — ПСЖ — 1:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2024-03-05 23:56 5 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і ПСЖ ... Реал С-дад — ПСЖ — 1:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і ПСЖ (Париж).

Реал С-дад - ПСЖ - 1:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаРеал С-дад - ПСЖ - 1:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — ПСЖ (Париж) — 1:2 (0:1)
Голи: Мікель Мерінос (89) — Мбаппе (15), Мбаппе (56)

Попередження: Н. Мендес (28), Хакімі (41), Т. Кубо (42), О. Дембеле (45+4), Ігор Зубельдія (54)

Огляд матчу Реал С-дад — ПСЖ:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА між «Реал Сосьєдадом» і «Парі Сен-Жерменом» на вболівальників чекало захопливе видовище на «Реалі Арені». Матч закінчився з рахунком 1:2 на користь «Парі Сен-Жермен», але не раніше, ніж обидві команди провели напружену боротьбу на полі. Перший тайм почався з того, що «Парі Сен-Жермен» вийшов уперед на 15-й хвилині завдяки голу зіркового гравця К. Мбаппе. «Реал Сосьєдад» спробував відігратися, але зіткнувся з жорстким опором з боку оборони ПСЖ. Перший тайм ознаменувався шквалом жовтих карток: Н. Мендеш, А. Хакімі та О. Дембеле з ПСЖ, а також Т. Кубо та І. Зубелдіа з «Реал Сосьєдаду» отримали попередження.

На початку другого тайму «Парі Сен-Жермен» збільшив свою перевагу на 56-й хвилині завдяки черговому голу К. Мбаппе. «Реал Сосьєдад» наполегливо намагався повернутися в гру, і А. Барренексеа забив гол на 89-й хвилині, щоб скоротити розрив у рахунку. У матчі відбулося кілька замін по обидва боки, і такі гравці, як Б. Туррієнтес, Н. Мукіеле та Андре Сілва, були введені в гру, щоб справити вплив. Однак у підсумку саме «ПСЖ» здобув перемогу, втримавши перевагу до фінального свистка. Загалом це був конкурентний матч двох сильних команд, у якому «Парі Сен-Жермен» продемонстрував свою якість і здобув важливу виїзну перемогу. У наступному матчі Ліги чемпіонів «Реал Сосьєдад» прагнутиме відігратися, а «ПСЖ» буде задоволений своєю грою і продовжить боротьбу за європейську славу.