Штурм — Лілль — 0:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-03-07 21:37 7 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Штурм (Грац) і Лілль (Франція). ... Штурм — Лілль — 0:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

7 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Штурм (Грац) і Лілль (Франція).

Штурм - Лилль - 0:3. Лига конференций. Обзор матча, статистикаШтурм - Лилль - 0:3. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Штурм (Грац) — Лілль (Франція) — 0:3 (0:1)
Голи: J. David (28), J. David (51), Є. Жегрова (71)

Предупредження: Вютріх (69), A. Bouaddi (75)

Огляд матчу Штурм — Лілль:

У матчі Ліги конференції Європи УЄФА, що відбувся на стадіоні «Меркур Арена», «Лілль» здобув упевнену перемогу над «Штурмом Грац» із рахунком 3:0. Перший гол у матчі стався на 28-й хвилині, коли гравець «Лілля» Ж. Давид переправив м’яч у сітку воріт своєї команди. «Штурм Грац» спробував відповісти, зробивши заміну перед самою перервою: на 43-й хвилині М. Саркарія замінив В. Бовінга. На початку другого тайму «Лілль» збільшив свою перевагу, коли Ж. Давид забив свій другий гол у матчі на 51-й хвилині. Після цього австрійці провели шквал замін, і «Лілль» також здійснив зміни, щоб освіжити свій склад.

На 71-й хвилині «Лілль» ще більше зміцнив свою перевагу, забивши гол Є. Жегрова. Розчарування «Штурм Граца» вилилося в те, що Г. Вутріх отримав жовту картку на 69-й хвилині, а А. Буадді з «Лілля» також потрапив до суддівської книги на 75-й хвилині. Коли матч вступив у завершальну стадію, обидві команди продовжили робити заміни, щоб спробувати вплинути на хід гри. У підсумку «Штурм Грац» здобув перемогу з рахунком 3:0. Завдяки цій перемозі «Лілль» набирає цінні очки в Лізі Європи УЄФА, а «Штурм Грац» у наступному матчі буде прагнути відігратися. У цьому матчі обидві команди продемонстрували вражаючу гру, але в підсумку «Лілль» вийшов уперед, показавши переконливий атакувальний футбол.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лілль — Штурм, Лілль — Штурм.