Карабах — Байєр — 2:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-03-07 21:40 7 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Карабах (Азербайджан) і Байєр (Леверкузен). ... Карабах — Байєр — 2:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

7 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Карабах (Азербайджан) і Байєр (Леверкузен).

Карабах - Байер - 2:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаКарабах - Байер - 2:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Карабах (Азербайджан) — Байєр (Леверкузен) — 2:2 (2:0)
Голи: Y. Benzia (26), Juninho (45+2) — Віртц (70), Шик (90+2)

Попередження: Juninho (8)

Огляд матчу Карабах — Байєр:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА між «Карабахом» і леверкузенським «Байєром» на стадіоні імені Тофіка Бахрамова «Республіка» відбулася битва двох команд. У перерві «Карабах» вів із рахунком 2:0 завдяки голам Ю. Бензії та Жуніньо. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі: на 8-й хвилині жовту картку отримав гравець «Карабаху» Жуніньо. Однак на 26-й хвилині його товариш по команді Ю. Бензія зумів забити гол, вивівши «Карабах» уперед. Незадовго до перерви Жуніньо сам збільшив перевагу, забивши ще один гол на 45-й хвилині.

На початку другого тайму леверкузенський «Байєр» зробив кілька замін, намагаючись переломити ситуацію. На 70-й хвилині Ф. Віртц зумів відігратися, забивши гол на 70-й хвилині, і довів рахунок до 2:1. Коли матч вступив у завершальну стадію, обидві команди провели ще по одній заміні, намагаючись домогтися перемоги. На 90-й хвилині гравець леверкузенського «Байєра» П. Шик добив м’яч у сітку, зрівнявши рахунок 2:2. Незважаючи на всі зусилля, до фінального свистка жодна з команд не змогла забити ще раз, унаслідок чого «Карабаг» і «Байєр» зіграли у вперту нічию 2:2. У результаті обидві команди набрали по одному очку в груповому етапі Ліги Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — Карабах, Байєр — Карабах.