Рома — Брайтон — 4:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-03-07 21:44 7 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Брайтон (Англія). ... Рома — Брайтон — 4:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

7 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Брайтон (Англія).

Рома - Брайтон - 4:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаРома - Брайтон - 4:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Рома (Рим) — Брайтон (Англія) — 4:0 (2:0)
Голи: Дібала (13), Лукаку (43), Манчіні (64), Крістанте (68)

Попередження: J. П. ван Хеке (39), Спінаццола (61), Т. Лемпті (67)

Огляд матчу Рома — Брайтон:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА на «Стадіо Олімпіко» «Рома» приймала «Брайтон». Італійська команда домінувала в матчі від початку і до кінця, здобувши впевнену перемогу з рахунком 4:0. Перший гол у матчі було забито на 13-й хвилині, коли зоряний нападник «Роми» П. Дибала знайшов м’яч у сітці воріт, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. «Брайтон» спробував відігратися, але не зміг прорвати оборону «Роми», внаслідок чого на 39-й хвилині Й. П. ван Хеке отримав жовту картку за фол.

Перед самою перервою «Рома» збільшила свою перевагу: на 43-й хвилині Р. Лукаку забив гол. У другому таймі італійці вийшли вперед, і Г. Манчіні забив ще один гол на 64-й хвилині. На 67-й хвилині Т. Лемпті отримав жовту картку, а на 68-й хвилині Б. Крістанте забив четвертий м’яч. Крістанте забив четвертий м’яч у ворота «Роми». У другому таймі господарі поля зробили кілька замін, щоб освіжити склад: Дібала і Лукаку замінили Бальданці та Азмун. Брайтон також зробив кілька замін, намагаючись переломити хід гри, але оборона «Роми» залишалася надійною. Матч завершився переконливою перемогою «Роми» над «Брайтоном» з рахунком 4:0 на радість уболівальників на «Стадіо Олімпіко».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Рома, Брайтон — Рома.