Мілан — Славія — 4:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-03-07 23:54 7 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Славія (Прага). ... Мілан — Славія — 4:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

7 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Славія (Прага).

Милан - Славия - 4:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаМилан - Славия - 4:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Мілан (Італія) — Славія (Прага) — 4:2 (3:1)
Голи: Жиру (34), T. Reijnders (44), Лофтус-Чик (45+1), Пулішич (85) — D. Doudera (36), I. Schranz (65)

Предупредження: Флоренці (2), Калабрія (72)

Огляд матчу Мілан — Славія:

На легендарному стадіоні «Джузеппе Меацца» «Мілан» зустрівся зі «Славією Прага» в захопливому матчі Ліги Європи УЄФА. Рахунок у перерві був 3:1 на користь «Мілана», господарі поля домінували в першій половині зустрічі, граючи в атаці. Гра почалася напружено: А. Флоренці отримав жовту картку всього за 2 хвилини до початку матчу. Потім на 26-й хвилині червону картку отримав гравець «Славії Праги» М. Діуф, що дало «Мілану» перевагу. О. Жиру скористався цією перевагою і забив гол на 34-й хвилині, вивівши «Мілан» уперед.

Славія Прага відбилася, і Д. Дудера забив гол на 36-й хвилині, зрівнявши рахунок. Однак «Мілан» швидко повернув собі лідерство: Т. Рейндерс забив на 44-й хвилині, а Р. Лофтус-Чик — перед самою перервою. У другому таймі «Славія Прага» спробувала відігратися, і І. Шранц забив на 65-й хвилині. Однак «Мілан» продовжував тиснути, і К. Пулішич забив гол на 85-й хвилині. Обидві команди провели кілька замін протягом матчу: Д. Калабрія, Ф. Томорі та Л. Йовіч вийшли у складі «Мілана», а М. У підсумку «Мілан» переміг «Славію Прагу» з рахунком 4:2, продемонструвавши свою майстерність в атаці та здобувши важливу перемогу в Лізі Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Славія — Мілан, Славія — Мілан.