Фрайбург — Вест Гем — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-03-07 23:56 7 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Вест Гем ... Фрайбург — Вест Гем — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

7 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Вест Гем (Лондон).

Фрайбург - Вест Хэм - 1:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаФрайбург - Вест Хэм - 1:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Фрайбург (Німеччина) — Вест Г ем (Лондон) — 1:0 (0:0)
Голи: Грегорич (81)

Предупредження: Кіліанн Сілділлія (40), Роланд Саллай (50), Пакета (59)

Огляд матчу Фрайбург — Вест Гем:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА «Фрайбург» здобув перемогу над «Вест Гемом» із рахунком 1:0 на стадіоні Europa-Park. На початку матчу обидві команди демонстрували надійну оборону, що призвело до безгольового першого тайму. У другому таймі гра пішла активніше, і обидві команди кинулися вперед у пошуках голу. Гравці «Фрайбурга» К. Сільділья і Р. Саллай отримали жовті картки на 40-й і 50-й хвилинах відповідно, а гравець «Вест Гема» Л. Пакете був попереджений на 59-й хвилині.

На 68-й хвилині «Вест Гем» здійснив заміну, випустивши Емерсона замість А. Крессвелла в спробі посилити свою атаку. Однак на 81-й хвилині М. Грегорич переломив хід матчу, вивівши свою команду вперед. На останніх хвилинах гри «Фрайбург» здійснив шквал замін: Л. Холер, В. Гріфо, Р. Доан, К. Сільділья та Р. Саллай вийшли на заміну, щоб забезпечити перемогу. Попри пізню заміну М. Антоніо замість Л. Пакете на 90-й хвилині, «Вест Гем» так і не зміг зрівняти рахунок, і зрештою гол «Фрайбурга» став вирішальним для команди, яка здобула надважливу перемогу в Лізі Європи. Це була наполеглива боротьба між двома талановитими командами, і в підсумку заслуженими переможцями став «Фрайбург».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Гем — Фрайбург, Вест Гем — Фрайбург.