Маккабі Х — Фіорентина — 3:4. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-03-07 23:59 7 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Маккабі Х (Хайфа) і Фіорентина ... Маккабі Х — Фіорентина — 3:4. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

7 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Маккабі Х (Хайфа) і Фіорентина (Флоренція).

Маккаби Х - Фиорентина - 3:4. Лига конференций. Обзор матча, статистикаМаккаби Х - Фиорентина - 3:4. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Маккабі × (Хайфа) — Фіорентина (Флоренція) — 3:4 (2:1)
Голи: Абдулай Сек (12), G. Kinda (29), A. Khalaili (67) — М’Бала Нзола (2), L. Beltran (59), Мандрагора (73), Барак (90+5)

Попередження: Алі Мохамед Ель Фазаз (10), Показувати (70), Показувати (81), M. Kayode (85), Міленкович (87)

Огляд матчу Маккабі Х — Фіорентина:

У захопливому матчі Ліги конференції Європи УЄФА між «Маккабі Хайфа» та «Фіорентиною» на стадіоні «Бозсік Арена» на вболівальників чекало захопливе видовище. У перерві рахунок був 2:1 на користь «Маккабі Хайфа», але пізній ривок «Фіорентини» призвів до перемоги 4:3 до фінального свистка. Матч розпочався з раннього голу М. Нзоли з «Фіорентини» на 2-й хвилині, задавши тон напруженій грі. Маккабі Хайфа швидко відповіла голом А. Сека на 12-й хвилині, а потім ще одним голом Г. Кінди на 29-й хвилині, що дозволило їм вийти вперед на перерву.

У другому таймі «Фіорентина» вийшла вперед, і Л. Бельтран на 59-й хвилині зрівняв рахунок. За кілька хвилин «Маккабі Хайфа» повернула собі лідерство завдяки голу А. Халаїлі на 67-й хвилині. Однак «Фіорентина» відігралася, забивши гол Р. Мандрагори на 73-й хвилині та пізній переможний м’яч А. Барака на 90-й хвилині. Матч не обійшовся без суперечок: на 81-й хвилині червону картку отримав гравець «Маккабі Хайфа» Шоу, і його команда залишилася вдесятьох до кінця гри. Обидві команди провели кілька замін, намагаючись домогтися переваги, але в підсумку «Фіорентина» здобула перемогу в напруженому поєдинку. Напружена боротьба і висока результативність залишили вболівальників у напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фіорентина — Маккабі Х, Фіорентина — Маккабі Х.