Артем Мілевський: «Як можна 1:1 з «Вересом» закінчити?»

2024-03-08 13:14 Колишній форвард київського «Динамо» Артем Мілевський відреагував на нічию «біло-синіх» у матчі 20-го туру чемпіонату України ... Артем Мілевський: «Як можна 1:1 з «Вересом» закінчити?»

Колишній форвард київського «Динамо» Артем Мілевський відреагував на нічию «біло-синіх» у матчі 20-го туру чемпіонату України проти «Вереса».

Артем Мілевський. Фото: fcdynamo.com

«Як можна, бл**ь, 1:1 із „Вересом“ закінчити? Коли я йшов, вигравали 1:0... Кажуть, що Беніто „точку“ привіз? Втратили очки, дуже погано», — сказав Мілевський в ефірі свого телеграм-каналу.

Нагадаємо, «Динамо» втратило перемогу над «Вересом», пропустивши з пенальті на 90+9 хвилині поєдинку.

Кращий коментар

auto--epitaph--king-crimson
Epitaph , King Crimson (Перевертун) - Эксперт
08.03.2024 13:32
Когда я уходил, выигрывали 1:0... ____________ 1-0 було на п'ятій хвилині зустрічі