Чемпіонат України. «Верес» — «Динамо» — 1:1: числа та факти. Перервалася переможна серія «Динамо»

2024-03-08 14:17 У рамках матчу 20-го туру чемпіонату України київське «Динамо» на виїзді зіграло унічию із рівненським «Вересом» ... Чемпіонат України. «Верес» — «Динамо» — 1:1: числа та факти. Перервалася переможна серія «Динамо»

У рамках матчу 20-го туру чемпіонату України київське «Динамо» на виїзді зіграло унічию із рівненським «Вересом» — 1:1. Пропонуємо вам ознайомитися з найцікавішими цифрами та фактами матчу.

Георгій Бущан

• 11-й матч «Динамо» та «Вереса» в УПЛ завершився першою втратою очок динамівців.
  • Найдовші стартові переможні серії «Динамо» з одним клубом в чемпіонатах України

Ігри М’ячі Суперник Початок Завершення Рахунок (поле)

14 35−4 «Маріуполь» 04.08.1997 02.08.2004 1:1 (г)

11 34−3 «Верес» 11.10.1992 07.03.2024 1:1 (г)

9 29−2 «Олександрія» 07.07.2001 23.10.2016 1:1 (г)

8 23−5 «Говерла» 11.10.2001 24.03.2010 0:1 (г)

8× 16—0 «Харків» 16.10.2005...

7× 18−1 «Минай» 26.09.2020...

6× 20−3 «Миколаїв» 27.07.1994...

Примітка: *серія триває.

• Завершилася безгольова серія «Вереса» в матчах з «Динамо», яка тривала в чемпіонатах 607 хвилин.
  • Гольова гостьова клубна рекордна серія «Динамо» в УПЛ триває 32 матчі — 71 гол.
  • Перервалася переможна серія «Динамо» в чемпіонаті, яка тривала 6 матчів.
  • 10-й гол за динамівців у всіх турнірах провів Назар Волошин: 8-й — в чемпіонатах та 2 — у єврокубках.
  • 11-й з 14-ти реалізований пенальті в УПЛ у ворота Георгія Бущана
  • Найпізніший 11-метровий удар у ворота динамівцівв чемпіонатах України — на 9-й компенсованій хвилин до основного часу.

Найпізніші пенальті у ворота «Динамо» в чемпіонатах України

Хвилина Дата Пенальтист Клуб Воротар Підсумок Рахунок (поле)

90+9' 08.03.2024 Марко Мрвальєвич «Верес» Георгій Бущан гол 1:1 (д)

90+4' 24.04.2019 Жуніор Мораес «Шахтар» Денис Бойко воротар 0:0 (г)

90+1' 14.08.2010 Роман Безус «Ворскла» Денис Бойко гол 3:1 (д)

90' 25.09.2009 Вадим Мілько «Зоря» Станіслав Богуш воротар 0:0 (г)

89' 12.07.2020 Максим Третьяков «Олександрія» Денис Бойко гол 2:2 (д)

• 80-й матч за динамівців у всіх турнірах відіграв Олександр Сирота: 54-й — в чемпіонатах, 4 — в Кубку, 20 — у єврокубках та 2 — в Суперкубку.
  • 72-й раз «Динамо» в чемпіонатах України грає внічию з рахунком 1:1, в тому числі 44-й раз на чужому полі.