«Забили самі собі, а потім м’яч не ліз у ворота суперника», — Юрій Максимов про поразку «Дніпра-1» від «Руху»

2024-03-09 07:48 Головний тренер «Дніпра-1» Юрій Максимов прокоментував поразку своєї команди від львівського «Руху» (0:1) у вчорашньому матчі ... «Забили самі собі, а потім м’яч не ліз у ворота суперника», — Юрій Максимов про поразку «Дніпра-1» від «Руху»

Головний тренер «Дніпра-1» Юрій Максимов прокоментував поразку своєї команди від львівського «Руху» (0:1) у вчорашньому матчі 20-го туру чемпіонату України.

Юрій Максимов

«Це вже другий такий матч, коли нам доводиться грати по три-чотири тайми або періоди (через повітряні тривоги, — прим. ред.). З „Минаєм“ теж так було, коли тільки вийшли, розігрілися, а треба знову йти в роздягальню. Але це такий зараз футбол. У нас іде війна, і ми під це можемо тільки підлаштовуватися.

Чому наша команда так невпевнено почала гру? Було стандартне положення, пропустили гол, як то кажуть, забили самі собі, а потім уже потрібно було відіграватися. Десь поспішали, хоч і контролювали гру, але м’яч не ліз у ворота суперника», — наводить слова Максимова офіційний сайт «Дніпра-1».

09.03.2024, 07:48
Чемпионат Украины Александрия Рух - : - 4 мая 13:00
Оболонь ЛНЗ - : - 4 мая 15:30
Металлист 1925 Ворскла - : - 4 мая 18:00