Ман.Юнайтед — Евертон — 2:0. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-09 16:26 9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і ... Ман.Юнайтед — Евертон — 2:0. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Евертон (Ліверпуль).

Ман.Юнайтед - Эвертон - 2:0. Чемпионат Англии, 28-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Юнайтед - Эвертон - 2:0. Чемпионат Англии, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 28-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Евертон (Ліверпуль) — 2:0 (2:0)
Голи: Bruno Fernandes (12), Маркус Решфорд (36)

Попередження: Онана (26), Дукуре (34)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Евертон:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на «Олд Траффорд» «Манчестер Юнайтед» зустрівся з «Евертоном» у захопливому протистоянні. Обидві команди прагнули здобути надважливу перемогу, і вже на старті матчу відчувалася напруга. Перший гол у матчі стався на 12-й хвилині, коли у ворота «Манчестер Юнайтед» було призначено пенальті. Бруну Фернандеш вийшов на заміну і круто пробив повз воротаря «Евертона», подарувавши своїй команді перевагу. Вболівальники господарів вибухнули радістю, адже їхня команда отримала перевагу. По ходу першого тайму «Евертон» намагався знайти свій ритм, і їхнє розчарування вилилося в те, що два гравці отримали жовті картки. Абдулайє Дукуре та Андре Онана опинилися в суддівській книжці за необдумані дії, що ще більше послабило шанси «Евертона» повернутися в гру. Незадовго до свистка на перерву «Манчестер Юнайтед» було призначено ще один пенальті після фолу в штрафному.

Цього разу Маркус Решфорд не помилився, подвоївши перевагу своєї команди і вивівши її в лідери на перерву. У другому таймі менеджер «Евертона» зробив три швидкі заміни, намагаючись змінити хід матчу. Однак захист «Манчестер Юнайтед» вистояв, а Скотт Мактоміней отримав жовту картку за грубе порушення правил у півзахисті. Після фінального свистка «Манчестер Юнайтед» здобув перемогу над «Евертоном» із рахунком 2:0. Цей результат дозволив команді піднятися в турнірній таблиці Прем’єр-ліги і зміцнити свої позиції як претендентів на титул. Попри всі зусилля, «Евертон» не зміг зламати оборону «Юнайтед» і залишився шкодувати про втрачені можливості. Загалом це була домінуюча гра «Манчестер Юнайтед», який взяв усі три очки у найважливішому матчі. Вболівальники на «Олд Траффорд» отримали незабутнє видовище, а гравці йшли з поля з гордо піднятою головою після заслуженої перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Шеффілд Юнайтед, Евертон — Ліверпуль.