РБ Лейпциг — Дармштадт — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-09 18:25 9 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) ... РБ Лейпциг — Дармштадт — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Дармштадт (Німеччина).

РБ Лейпциг - Дармштадт - 2:0. Чемпионат Германии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаРБ Лейпциг - Дармштадт - 2:0. Чемпионат Германии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 25-й тур

РБ Лейпциг (Німеччина) — Дармштадт (Німеччина) — 2:0 (1:0)
Голи: T. Ішервуд (3), Баумгартнер (50)

Предупредження: A. Muller (7), C. Klarer (44), B. Franjic (67)

Огляд матчу РБ Лейпциг — Дармштадт:

«РБ Лейпциг» здобув перемогу над «СВ Дармштадт 98» із рахунком 2:0 у матчі Бундесліги, який пройшов на стадіоні «Ред Булл Арена». У перерві рахунок був 1:0 на користь «РБ Лейпциг», а гол гравця «СВ Дармштадт» Т. Ішервуда забезпечив господарям перевагу. Матч розпочався зі шквалу жовтих карток: гравців «СВ Дармштадт» А. Мюллера і К. Кларера було попереджено на 7-й і 44-й хвилинах відповідно.

РБ Лейпциг" скористався своєю перевагою, коли К. Баумгартнер на 50-й хвилині забив гол, збільшивши свою перевагу до 2:0. У другому таймі «СВ Дармштадт» здійснив кілька замін, намагаючись переломити хід матчу: Е. Карич, С. Полтер, А. Сейдел і М. Хонсак вийшли на поле. Однак прорвати оборону «РБ Лейпцига» їм так і не вдалося. «РБ Лейпциг» також зробив заміни, щоб освіжити склад, випустивши на поле Е. Елмаса, Д. Ольмо, Л. Опенду, К. Кампля, Ю. Поульсена і М. Сімакана. Матч закінчився з рахунком 2:0. Попри всі зусилля, «СВ Дармштадт» не зміг пройти оборону «РБ Лейпциг» і прагнутиме відігратися в наступному матчі Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кельн — РБ Лейпциг, Дармштадт — Баварія.