Вулверхемптон — Фулгем — 2:1. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-09 19:03 9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Фулгем — 2:1. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Фулгем (Англія).

Вулверхэмптон - Фулхэм - 2:1. Чемпионат Англии, 28-й тур. Обзор матча, статистикаВулверхэмптон - Фулхэм - 2:1. Чемпионат Англии, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 28-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Фулгем (Англія) — 2:1 (0:0)
Голи: Р. Айт Нурі (52), Керні (67) — Івобі (90+8)

Попередження: Нельсон Семедо (45), Рід (51), Сантьяго Буено (58), Жоао Палінья (72)

Огляд матчу Вулверхемптон — Фулгем:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між «Вулвз» і «Фулгемом» на стадіоні «Молінекс» господарі поля здобули перемогу у впертій боротьбі, забивши пізній гол. Перший тайм закінчився безгольовою нічиєю, але друга половина принесла чимало радості вболівальникам. На 52-й хвилині «вовки» вирвали перемогу завдяки голу Р. Аіт-Нурі, який на очах у своїх уболівальників відкрив рахунок. Вболівальники «вовків» на повний голос підтримували свою команду, утримуючи перевагу.

«Фулгем» відбився і зрівняв рахунок на 67-й хвилині завдяки голу Т. Кейрні, додавши драматизму матчу. На 90-й хвилині «Фулгему» знову вдалося забити, цього разу зусиллями А. Івобі, і «Вулвз» вийшли вперед, викликавши тріумфування вболівальників. Незважаючи на всі зусилля, «Вулвз» не змогли зрівняти рахунок в останні хвилини матчу, і «Фулгем» здобув важку перемогу на виїзді з рахунком 2:1. Матч продемонстрував конкурентоспроможність Прем’єр-ліги і забезпечив розвагу для всіх присутніх на стадіоні «Молінеукс».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулвергемптон — Борнмут, Фулгем — Тоттенгем.