Кадіс — Атлетіко — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-09 19:13 9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) та ... Кадіс — Атлетіко — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) та Атлетіко (Мадрид).

Кадис - Атлетико - 2:0. Чемпионат Испании, 28-й тур. Обзор матча, статистикаКадис - Атлетико - 2:0. Чемпионат Испании, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 28-й тур

Кадіс (Іспанія) — Атлетіко (Мадрид) — 2:0 (1:0)
Голи: Хуанмі (24), Хуанмі (64)

Попередження: Депай (30), Хуанмі (31), Собріно (48), Науель Моліна (53), Мората (63), Рубен Алькарас (73), A. Vermeeren (85), Льоренте (89), Алехо (90)

Огляд матчу Кадіс — Атлетіко:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги між «Кадісом» і «Атлетіко Мадрид» на стадіоні «Нуево Міранділья» перемогу здобули господарі поля з рахунком 2:0. Перший гол у матчі трапився на 24-й хвилині, коли Хуанмі з «Кадіса» забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу перед перервою. Атлетіко Мадрид спробував відповісти на це, отримавши кілька жовтих карток у першому таймі, зокрема М. Депай, Н. Моліна та А. Мората. У другому таймі Кадіс збільшив свою перевагу на 64-й хвилині, забивши ще один гол від Хуанмі, і зміцнив свою перевагу над Атлетіко Мадрид.

По ходу матчу обидві команди провели стратегічні заміни, намагаючись переломити хід зустрічі на свою користь. Незважаючи на зусилля «Атлетіко Мадрид», їм не вдалося прорвати оборону «Кадіса», і матч закінчився з рахунком 2:0 на користь господарів поля. Уболівальники на стадіоні «Нуево Міранділья» були в захваті від результату, адже «Кадіс» здобув важливу перемогу в сезоні Ла Ліги. Загалом, це був захопливий матч із великою кількістю подій на полі. «Кадіс» прагнутиме розвинути успіх у майбутніх матчах, у той час як «Атлетіко Мадрид» повинен перегрупуватися і повернутися сильнішим у наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Кадіс, Атлетіко — Барселона.