Астон Вілла — Тоттенгем — 0:4. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-10 16:59 10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Тоттенгем — 0:4. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Тоттенгем (Лондон).

Астон Вилла - Тоттенхэм - 0:4. Чемпионат Англии, 28-й тур. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - Тоттенхэм - 0:4. Чемпионат Англии, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 28-й тур

Астон Вілла (Англія) — Тоттенхем (Лондон) — 0:4 (0:0)
Голи: Меддісон (50), Джонсон (53), Сон Хин Мін (90+1), Timo Werner (90+4)

Попередження: П. М. Сарр (19), R. Dragusin (61)

Огляд матчу Астон Вілла — Тоттенгем:

У матчі Прем’єр-ліги на «Вілла Парк» «Астон Вілла» зустрілася з «Тоттенхемом» у довгоочікуваному протистоянні. Перший тайм закінчився в глухому куті, обидві команди не змогли вийти з глухого кута, і рахунок у перерві залишився 0:0. Однак другий тайм виявився зовсім іншим: «Тоттенгем» вийшов уперед і домінував у грі. На 50-й хвилині Джеймс Меддісон забив перший гол «Тоттенхема», вивівши команду вперед. Лише через три хвилини Бен Джонсон подвоїв перевагу, забивши свій гол на 53-й хвилині.

«Астон Вілла» спробувала відігратися, зробивши три швидкі заміни на 58-й хвилині, але все було безрезультатно. Усе стало ще гірше, коли на 65-й хвилині Джон Макгінн отримав червону картку і залишився вдесятьох. Тоттенгем скористався ситуацією і додав ще два голи наприкінці гри. Сон Хин-Мін забив на 90-й хвилині, а Тімо Вернер у компенсований час добив м’яч у сітку воріт «Тоттенхема» з підсумковим рахунком 4:0. Загалом, «Тоттенгем» здобув переконливу перемогу над «Астон Віллою».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Гем — Астон Вілла, Фулгем — Тоттенгем.