Мец — Клермон — 1:0. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-10 17:57 10 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і ... Мец — Клермон — 1:0. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і Клермон (Франція).

Мец - Клермон - 1:0. Чемпионат Франции, 25-й тур. Обзор матча, статистикаМец - Клермон - 1:0. Чемпионат Франции, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 25-й тур

Мец (Франція) — Клермон (Франція) — 1:0 (1:0)
Голи: Г. Мікаутадзе (33)

Предупредження: D. Жан Жак (39), C. Маціма (45), Нето Борхес (54), Гастьєн (60)

Огляд матчу Мец — Клермон:

У напруженій боротьбі між командами «Метц» і «Клермон Фут» у Лізі 1 «Метц» здобув перемогу з рахунком 1:0 на стадіоні «Сен-Сімфорьєн». Єдиний гол у матчі відбувся на 33-й хвилині, коли «Метц» було призначено пенальті, і Г. Мікаутадзе успішно реалізував його, забезпечивши своїй команді перевагу. Незважаючи на кілька спроб з обох сторін, рахунок так і не змінився до кінця матчу. Загалом у грі було видано чотири жовті картки: Д. Жан Жак із «Метца» та К. Маціма з «Клермон Фут» отримали попередження в першому таймі, а Нето Боржес і Ж. Гастьєн («Клермон Фут») були вилучені в другому таймі.

На 61-й хвилині «Клермон Фут» зробив шквал замін: Е. Рашані, С. Ніколсон і Ж. Аллевіна вийшли замість Б. Бутобби, Г. К’єї і А. Віргініуса відповідно. Метц також зробив пару замін у кінцівці матчу: Д. Ламкель Зе і К. Ван Ден Керкхоф були замінені на К. Сабалі і П. Діалло на 78-й і 86-й хвилинах. Матч закінчився на драматичній ноті: обидві команди зробили останні заміни на останніх хвилинах. Х. Кейта вийшов замість Ю. Маньєна у складі «Клермон Фут» на 89-й хвилині, а Г. Мікаутадзе замінив І. Сане в компенсований час у складі «Метца». У підсумку «Метц» здобув важку перемогу над «Клермон Фут» з рахунком 1:0, завоювавши всі три очки. Обидві команди демонстрували рішучість і майстерність протягом усього матчу, але в підсумку перемога дісталася «Метцу».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — Мец, Клермон — Гавр.